کد خبر: ۵۴۴۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴

رئیس جمهور: نرخ ارز مبنای ورودی کالا به زودی به نرخ ۲۸ هزار ۵۰۰ بر می‌گردد

وزیر اقتصاد و امور دارایی با توجه به اینکه میزان فروش اموال تملیکی ۲۶۰۰ درصد رشد داشته‌، گفت: رئیس جمهور دستور دادند که نرخ ارز مبنای ورودی کالا افزایش پیدا نکند و نرخ‌ها به زودی به نرخ ۲۸ هزار ۵۰۰ بر می‌گردد.
رئیس جمهور: نرخ ارز مبنای ورودی کالا به زودی به نرخ ۲۸ هزار ۵۰۰ بر می‌گردد

به گزارش تجارت امروز؛ سید احسان خاندوزی عصر امروز در جلسه برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار کرد: سازمان در حوزه ساختار سازمان اموال تملیکی در کل کشور اصلاحات و تغییرات قابل لمسی صورت گرفت.

وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: میزان فروش اموال تملیکی ۲۶۰۰ درصد رشد داشته ایم و در این مدت هزار خودرو خارجی تعیین تکلیف و ترخیص شدند؛ تعدادی خودرو دیگر هم به سرعت ترخیص می‌شوند.

خاندروزی گفت: در طول یکسال گذشته ۲۸ هزار میلیارد تومان کالا از سنوات قبل با روش کاملا شفاف تعیین تکلیف شد. در میزان اعاده کالا به فعالان اقتصادی ۱۷۸ درصد در استان بوشهر افزایش داشتیم که در کل کشور ۹۰۰ درصد است.

وی گفت: نرخ ارز مبنای ورودی کالا در روز‌های گذشته افزایش یافته بود که رئیس جمهور دستور دادند افزایش پیدا نکند و نرخ‌ها به زودی به نرخ ۲۸ هزار ۵۰۰ بر می‌گردد.

وزیر اقتصاد گفت: استان بوشهر در بخش ورودکالا ۲۳۳درصد افزایش داشته است که امیدواریم شاهد جبران عقب افتادگی‌های گذشته باشیم.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما