کد خبر: ۵۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶

لکسوس در یک هفته بیش از 2 میلیارد افزایش قیمت داشت

قیمت خودرو لکسوس در یک هفته اخیر افزایش قیمت چشم گیری داشته، در جدول زیر قیمت روز انواع لکسوس را در بازار مشاهده می‌کنید.
لکسوس در یک هفته بیش از 2 میلیارد افزایش قیمت داشت

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت لکسوس NX هیبرید ۳۰۰ h در بازار ۱۰ میلیارد تومان معامله شدکه در این هفته افزایش ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومانی داشت. قیمت این مدل در یک ماه اخیر ۲ میلیارد تومان رشد داشته است.

خودروی لکسوس NX ۲۰۰ توربو fsport در بازار ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان گران شد و به ۱۱ میلیارد تومان رسید. نسبت به یک ماه گذشته نیز رشد ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیونی دارد.

قیمت لکسوس RX ۲۰۰ توربو fsport دو کلید در بازار ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است؛ که نسبت به یک ماه گذشته ماه اخیر ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت خودروی لکسوس مدل RX ۲۰۰ توربو fsport هشت کلید در بازار ۱۷ میلیارد تومان شد که نسبت به هفته پیش ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان گران شده است. این مدل نسبت به یک ماه پیش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودرو‌های ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

 

قیمت بازار انواع خودرو لکسوس (اسفند ۱۴۰۱)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
NX ۲۰۰ توربو fsport ۲۰۱۷ | ۷ کلید صفر ۱۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
NX هیبرید ۳۰۰h ۲۰۱۷ | ۷ کلید صفر ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
NX هیبرید ۳۰۰h fsport ۲۰۱۷ | ۷ کلید صفر ۱۰,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
RX ۲۰۰ توربو fsport ۲۰۱۸ | هشت کلید صفر ۱۷,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
RX ۲۰۰ توربو fsport ۲۰۱۸ | چهار کلید صفر ۱۳,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰
RX ۲۰۰ توربو fsport ۲۰۱۸ | دو کلید صفر ۱۳,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما