کد خبر: ۵۴۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴

قیمت تور هوایی و زمینی به مشهد در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

قیمت تور مسافرتی ارزان قیمت به مشهد در تعطیلات نوروزی 1402 به شرح زیر می باشد.
قیمت تور هوایی و زمینی به مشهد در نوروز ۱۴۰۲ + جدول قیمت

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت انواع تور‌های گردشگری داخلی:

حرم مطهر امام رضا علیه السلام مقصد اصلی اکثر مسافران مشهد است. این مکان مقدس در نیمه شرقی شهر مشهد است و چهار خیابان اصلی نواب صفوی، طبرسی، امام رضا و شیرازی به این حرم منتهی می‌شوند.

به غیر از مقبره امام رضا (ع) در مرکز حرم، مساجد، آرامگاه‌ها، رواق‌ها، صحن‌ها، کتابخانه‌ها و موزه‌ها در اطراف آن قرار دارند. مسجد گوهرشاد و مسجد بالاسر از مهم‌ترین بنا‌های پیوست به حرم است.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تور‌های گردشگری این هفته، برای۱۱ روز سفر رفت و برگشت هوایی به مشهد و اقامت در هتل میبد برای هر نفر مبلغ ۵،۹۵۰،۰۰۰ تومان همچنین برای سفر زمینی مبلغ ۴،۹۰۰،۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتل درویشی برای همین مدت اقامت با سفر رفت و برگشت زمینی مبلغ ۱۳،۴۰۰،۰۰۰ تومان و برای سفر رفت و برگشت هوایی مبلغ ۱۴،۵۰۰،۰۰۰ تومان را تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز متفاوت باشد.

قیمت تور مشهد (۱۱ روز / نوروز ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل نوع سفر قیمت (هرنفر / تومان) میبد ۲ زمینی ۴,۹۰۰,۰۰۰ میبد ۲ هوایی ۵,۹۵۰,۰۰۰ پارمیدا ۳ زمینی ۵,۹۰۰,۰۰۰ پارمیدا ۳ هوایی ۶,۹۵۰,۰۰۰ کارن ۴ زمینی ۶,۴۰۰,۰۰۰ کارن ۴ هوایی ۷,۵۰۰,۰۰۰ درویشی ۵ زمینی ۱۳,۴۰۰,۰۰۰ درویشی ۵ هوایی ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ کیانا ۵ زمینی ۱۱,۴۰۰,۰۰۰ کیانا ۵ هوایی ۱۲,۵۰۰,۰۰۰

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما