کد خبر: ۵۴۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹

احتمال 90 درصدی حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفتیم که تهیه این پول برای ما سخت است و به‌ ما مهلت بدهید اما فقط ۱۰ درصد امکان دارد که AFC به ما جواب مثبت بدهد و بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

احتمال 90 درصدی حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش تجارت امروز؛ باشگاه استقلال تا روز جمعه _یازدهم فروردین‌ماه ۱۴۰۲_ فرصت داشت بدهی چندین میلیاردی آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین خود را بپردازد و مدارک خود را در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بارگذاری کند تا مجوز حرفه‌ای و جواز حضور در فصل آینده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

با وجود اینکه محمد مؤمنی به‌عنوان یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه استقلال گفته بود تمام مدارک لازم جهت حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را تحویل کمیته مجوز حرفه‌ای داده‌ایم و ۱۵ روز از کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان گرفته‌ایم تا از این رقابت‌ها حذف نشویم، اما مدیرعامل باشگاه استقلال صحبت‌های متفاوتی مطرح کرد.

علی فتح‌الله‌زاده در برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ اظهار کرد: روز گذشته نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشتم و توضیح دادم که تهیه این پول با وجود ۱۵ روز تعطیلی نوروز برای ما سخت است و به‌ما مهلت بدهید. فقط ۱۰ درصد شانس داریم که AFC به ما جواب مثبت بدهد، اما ۹۰ درصد مجوز حرفه‌ای ما از دست رفته است. ضمن اینکه تا سی‌ام فروردین‌ماه هم مهلت داریم بدهی آندره‌آ استراماچونی را بدهیم تا شامل محرومیت از پنجره نقل‌وانتقالاتی نشویم.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما