کد خبر: ۵۴۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۳

قربانی زاده از اثبات ادعایش علیه فتح الله زاده خبر داد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی درباره انتشار بیانیه این سازمان درمورد باشگاه استقلال و فتح الله زاده در توییتر خود مطلبی منتشر کرد.
قربانی زاده از اثبات ادعایش علیه فتح الله زاده خبر داد

به گزارش تجارت امروز؛ حسین قربان‌زاده شب گذشته در توییتی در صفحه شخصی خود نوشت:

«هیات سه نفره مالی، حدود هفت ساعت امروز در باشگاه ⁧‫استقلال‬⁩ حضور پیدا کردند.

فردا، چهارشنبه بیانیه سازمان خصوصی سازی منتشر می شود.

خلاصه صددرصد ادعای دیشب بنده در برنامه فوتبال برتر تایید شد.»

بر اساس این گزارش، دوشنبه شب، مدیرعامل و یک عضو هیات مدیره استقلال در یک برنامه تلویزیونی حاضر شدند تا برابر رئیس سازمان خصوصی‌سازی و هزاران بیننده برنامه درباره ماجرای عجیب و تلخ حذف استقلال از آسیا و مشکلات وحشتناک مالی باشگاه توضیح دهند.

پرویز مظلومی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خود و سایر اعضا را مبرا از اتهامات دانست و گفت "ما به مدیرعامل تفویض اختیار کرده بودیم!" اما اگر قرار بود هیات مدیره تمام اختیارات را به مدیرعامل بدهد و خود نه مسئولیتی داشته باشد و نه نظارتی، پس اساسا چرا باید کسانی را به عنوان عضو هیات رئیسه منصوب می‌کردند؟ مظلومی می‌گوید "اعضا فقط صورت جلسه‌ها را امضا می‌کرده‌اند!" و در پاسخ به انتقاد رئیس سازمان خصوصی درباره ایراد داشتن سیستم مدیریتی باشگاه و عملکرد هیات مدیره گفته "روال کار از قدیم همین‌طور بوده است!"

ایراد از مظلومی و فتح‌الله‌زاده نیست چون یکی مدیر سنتی است و سال‌ها با تفکر قدیمی‌اش مدیریت کرده است و حالا که استقلال وارد فرابورس شده، نمی تواند خود را با شرایط وفق دهد و دیگری اساسا سواد و تجربه مدیریت ندارد و صرفا به عنوان سهمیه پیشکسوتان باشگاه عضو هیات مدیره شده است.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما