کد خبر: ۵۴۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸

تصویر لو رفته از آیفون 15 پرومکس

در این طرح با طراحی متفاوت ماژول دوربین نسبت به آیفون‌های قبلی روبه‌رو هستیم که دلیل آن استفاده از دوربین پریسکوپی است.
تصویر لو رفته از آیفون 15 پرومکس

به گزارش تجارت امروز؛ برندر‌های جدید آیفون ۱۵ پرو مکس نشان می‌دهند جزیره‌ی دوربین گوشی پرچمدار ۲۰۲۳ اپل برآمدگی ضخیم‌تری دارد. این رندر‌ها همچنین نمای جدیدی از دکمه‌های غیرمتحرک iPhone ۱۵ Pro Max را به ما نشان می‌دهند.

تولیدکنندگان قاب و لوازم جانبی معمولاً بر اساس داده‌های فاش‌شده فایل CAD گوشی‌های اپل را می‌سازند. رندر‌هایی که به همین شیوه تولید شده‌اند، از افزایش ضخامت برآمدگی دوربین خبر می‌دهند.

یک افشاگر در توییتر می‌گوید ضخامت جزیره‌ی دوربین به ۳٫۷۸ میلی‌متر می‌رسد که تقریباً پنج درصد بیشتر از آیفون ۱۴ پرو مکس است. قبلاً ادعا شده بود که برآمدگی جزیره‌ی دوربین کاهش پیدا می‌کند.

قطر حلقه‌ی دوربین‌ها دررمقایسه‌ربا نسل قبل چندان تغییر نکرده است. قطر فلاش پشتی به ۶٫۷ میلی‌متر می‌رسد (۰٫۲ میلی‌متر کوچک‌تر از آیفون ۱۴ پرو مکس) و قطر میکروفون نیز کاهش پیدا کرده است. ظاهراً ابعاد داینامیک آیلند (حفره‌ی کپسولی نمایشگر) هیچ تفاوتی با نسل قبل ندارد.

شایعه‌ها می‌گویند اپل صرفاً در آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از دکمه‌ی غیرمتحرک استفاده می‌کند، اما به نوشته‌ی اپل اینسایدر ممکن است این دکمه در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس نیز استفاده شود.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما