کد خبر: ۵۴۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷

پرسپولیس برنده ی دربی می شود؟

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با فوتبالی که در کرمان از خودش نشان داد ثابت کرد هم می تواند در دربی برنده باشد و هم ممکن است با کمی تعلل کار دست خودش بدهد.
پرسپولیس برنده ی دربی می شود؟

به گزارش تجارت امروز؛ دربی روز یکشنبه ساعت 5 و نیم در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبر ورزشی درباره پیروزی این تیم مقابل مس کرمان اظهار داشت: پرسپولیس برنده شد اما مقتدرانه این بازی را نبرد. فوتبالی که پرسپولیس در دیدار مقابل مس کرمان ارائه کرد آن چیزی نبود که چهرۀ تیم قهرمان را نشان بدهد.

وی افزود: البته این پرسپولیس پتانسیل بالایی دارد و می‌تواند به راحتی قهرمان شود اما این به شرطی است که بازیکنان و کادرفنی همه فکر و تمرکزشان را روی بازی بگذارند. در غیر این صورت ممکن است در بازی بعد مقابل استقلال کار دست خودشان بدهند.

بازیکن قدیمی پرسپولیس اضافه کرد: متاسفانه پرسپولیس در طول ۹۰ دقیقه یکنواخت فوتبال بازی نمی‌کند و بالا و پایین‌هایی دارد که گاهی اوقات پیشکسوت و هوادار را نگران می‌کند. پرسپولیس در دقایقی از بازی به قدری خوب حریفش را تحت فشار قرار می‌دهد که توقع می‌رود به راحتی برنده باشد اما در دقایقی از بازی اشتباهاتی می کند که به راحتی به هر حریفی موقعیت می دهد.

داداش زاده خاطرنشان کرد: این نوع بازی برای تیمی که مدعی کسب عنوان قهرمانی در این فصل است مناسب نیست. البته شکر خدا تا اینجا پرسپولیس نتایج خوبی گرفته و همین حالا هم شایسته ترین تیم برای قهرمانی است اما بازی دربی متفاوت است.

وی تاکید کرد: با توجه به این فوتبالی که استقلال در هفته‌های گذشته ارائه کرده نشان می‌دهد این تیم در طول ۹۰ دقیقه تقریباً با یک سبک و شرایط فوتبال بازی می کند و از این نظر تیم کم نوسانی در هفته‌های گذشته نشان داده است. به خاطر همین اگر پرسپولیس می خواهد در دربی برنده باشد باید از دقیقه اول تا آخر همان تیمی باشد که در دقایق پایانی بازی با مس کرمان بود.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما