کد خبر: ۵۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶

زمان تحویل خودروهای شرکت کرمان موتور مشخص شد

در طرح اخیر سامانه یکپارچه کلیه خودروهای شرکت کرمان موتور از خرداد لغایت شهریور ماه تحویل داده می شوند. این فرایند طی حداکثر ۹۰ روز کاری انجام می شود.
زمان تحویل خودروهای شرکت کرمان موتور مشخص شد

به گزارش تجارت امروز؛ از آغاز خرداد تا پایان شهریور ماه خودروهای کرمان موتور به مشتریانی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده اند تحویل داده خواهند شد.

مدیرعامل شرکت کرمان موتور شرایط تکمیل پرونده و دریافت خودرو برای متقاضیانی که در سامانه یکپارچه خودرو، محصولات این شرکت را انتخاب کرده و حائز دریافت خودرو شناخته شده اند را اعلام کرد.

سامان فیروزی با بیان اینکه در طرح فروش محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه، افراد حائز شرایط دریافت خودرو به شرکت معرفی شده اند، خاطر نشان کرد: درخواست ها برای محصولات جک j۴، جک S۳، جک S۵و کی ام سی T۸ است و از ۲۹ فرودین با بازگشایی سایت فروش شرکت، تمامی افراد حائز شرایط معرفی شده، می توانند براساس قیمت مصوب شرکت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام نمایند.

وی در مورد زمان تحویل خودروها نیز گفت: تمامی خودروهای ثبت نام شده طی ۹۰ روز کاری تحویل متقاضیان خواهند شد و این شرکت برنامه دارد که کلیه تعهدات از محل عرضه سامانه یکپارچه در طرح اخیر را تا پایان شهریورماه تحویل متقاضیان نماید‌.

فیروزی ادامه داد: برای تکمیل پرونده، بارگذاری مدارک هویتی در سایت فروش شرکت لازم است و کلیه الزامات و مراحل در وبسایت و کانال های رسمی شرکت اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما