کد خبر: ۵۵۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۲

جزئیات حمله به دو طلبه در قم/ خبر فوت طلبه تکذیب شد

ارگان رسانه ای نزدیک به سپاه نوشت: حول و حوش ساعت ۴:۳۰ صبح امروز خودرویی به دو طلبه در ایستگاه اتوبوس خیابان شهدا صفائیه قم حمله و پس از مصدوم کردن آنها پیاده شده و یکی از آنها را مورد ضربات چاقو قرار می‌دهد.
جزئیات حمله به دو طلبه در قم/ خبر فوت طلبه تکذیب شد

به گزارش تجارت امروز؛ ضارب سپس برای حمله به ماموران نیروی انتظامی اقدام می‌کند و قصد خلع سلاح و تصاحب اسلحه ماموران انتظامی را داشته که با شجاعت ماموران دستگیر می‌شود.

جزییات حمله به یک روحانی در قم چه بود؟

سرهنگ امیر مختاری، فرمانده انتظامی افزود: صبح امروز در پی وقوع یک فقره تصادف منجر به جرح بین یک دستگاه خودروی تیبا و دو نفر عابر پیاده در خیابان شهدا قم، راننده خودروی تیبا که اهل قم نیز است بعد از تصادف و پیش از خارج شدن از خودرو، اقدام به خودزنی کرده و سپس با چاقو به یکی از مصدومان حادثه که معمم بود حمله ور می‌شود.

وی با بیان این که هر ۳ مصدوم حادثه بلافاصله با آمبولانس به مرکز درمانی منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند گفت: جراحت نفر دوم حادثه، سطحی بوده و از بیمارستان ترخیص شده است، اما روحانی که با چاقو مورد حمله قرار گرفته بود از اتاق عمل خارج شد و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

وی با اشاره به این که در برخی از کانال‌ها خبر فوت این طلبه منتشر شده است، این خبر را تکذیب کرد و افزود: خبر فوت مربوط به حادثه امروز صبح نیست و مصدومین هم اکنون در بیمارستان هستند.

مختاری با بیان این که فرد ضارب هم در بیمارستان تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد، گفت: تا زمانی امکان بازجویی از این فرد وجود نداشته باشد نمی‌توان از علت و انگیزه فرد ضارب صحبت کرد.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما