کد خبر: ۵۵۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱

عکس های لیونل مسی و خانواده اش در سفر به عربستان

وزیر گردشگری عربستان عکس‌هایی از لیونل مسی اسطوره فوتبال آرژانتین را به همراه خانواده اش در جریان سفرش به عربستان سعودی به اشتراک گذاشت.

عکس های لیونل مسی و خانواده اش در سفر به عربستان

به گزارش تجارت امروز؛ در حالی که منابع خبری از سفر ستاره آرژانتینی به عربستان خبر می‌دهند، احمد الخطیب وزیر گردشگری عربستان در پیامی در فضای مجازی گفت: به مسی سفیر گردشگری عربستان و خانواده اش که برای دومین بار به کشور ما سفر کردند، خوش آمد می‌گوییم و خوشحالم از حضور مسی و خانواده اش در عربستان سعودی تا از مقاصد مختلف گردشگری ما لذت ببرند. ما از بازدیدکنندگانی از کشور‌های مختلف جهان استقبال می‌کنیم تا از سفری بی نظیر به عربستان لذت ببرند.

عکس های لیونل مسی و خانواده اش در سفر به عربستان

طی روز‌های اخیر و با توجه به مشکلاتی که در راه انتقال مسی به بارسلونا به وجود آمده و همین طور عدم تمدید ستاره آرژانتینی با پاریسی‌ها گفته می‌شود دوباره ماجرای حضور نابغه فوتبال جهان در الهلال مطرح شده است. حضور دوباره او در عربستان حالا این شایعات را قوت بخشیده است.

باید منتظر ماند و دید در نهایت مسی چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت. الهلال حاضر شده تا سالی ۴۰۰ میلیون یورو به مسی پرداخت کند. رقمی که او را به گرانترین بازیکن تاریخ جهان تبدیل خواهد کرد.

انتهای مطلب/ی.ن

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما