کد خبر: ۵۵۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳

حمله خونین به یک روحانی در ساوه | ضارب امام جماعت روستای ساوه کیست؟

فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی از دستگیری عامل سوء قصد به امام جماعت روستای احمدآباد ساوه خبر داد.
حمله خونین به یک روحانی در ساوه | ضارب امام جماعت روستای ساوه کیست؟

به گزارش تجارت امروز؛ سردار "هادی رفیعی کیا" با اعلام این خبر، بیان کرد: حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سوء قصد با سلاح سرد به امام جماعت روستای احمد آباد از توابع بخش مرکزی ساوه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی و با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه و تحقیق از شاهدان عینی حادثه دریافتند، حجت الاسلام احمدی امام جماعت روستای احمدآباد ساوه پس از اقامه نماز مغرب و عشا و خروج از مسجد جامع روستا توسط جوانی که دارای اختلالات روحی و روانی است با ضربه سلاح سرد مجروح شده و توسط نیروهای امدادی به مرکز درمانی منتقل می شود .

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی، ضارب در کمتر از ۴ ساعت در یکی از پارک های ساوه و قبل از آسیب رساندن به شهروندان در حالی که سلاح سرد به همراه داشت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

به گزارش پلیس، این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه به حمدالله با تلاش کادر درمان وضعیت جسمانی امام جماعت روستای احمد آباد مساعد است افزود: علت و انگیزه ضارب در دست بررسی قرار دارد.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما