کد خبر: ۵۵۳۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵

آیفون 16 در اندازه هایی عجیب و ناامید کننده + عکس

با وجود اینکه همچنان آیفون 15 ورود رسمی اش را به بازار اعلام نکرده است، اطلاعات آیفون 16 منتشر شد.
آیفون 16 در اندازه هایی عجیب و ناامید کننده + عکس

به گزارش تجارت امروز؛ گفته می‌شود که آیفون ۱۶ پرو دارای صفحه نمایش ۶.۳ اینچی است در حالی که انتظار می‌رود پنل ۱۶ پرو مکس به ۶.۹ اینچ افزایش یابد. این مقادیر نشان دهنده افزایش ۰.۲ اینچی نسبت به نسل آیفون ۱۴ پرو است.

در حالی که انتظار می‌رود سری آیفون ۱۵ اواخر پاییز امسال عرضه شود، شایعات در مورد نسل آیفون ۱۶ از ماه‌ها قبل به گوش می‌رسد.

مین چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، آخرین به روز رسانی خود را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد آیفون ۱۶ پرو و ۱۶ پرو پلاس دارای اندازه نمایشگر بزرگتر و سنسور‌های دوربین پریسکوپ هستند.

گفته می‌شود که آیفون ۱۶ پرو دارای صفحه نمایش ۶.۳ اینچی است در حالی که انتظار می‌رود پنل ۱۶ پرو مکس به ۶.۹ اینچ افزایش یابد. این مقادیر نشان دهنده افزایش ۰.۲ اینچی نسبت به نسل آیفون ۱۴ پرو است.

ردپای بزرگتر همچنین به مهندسان اپل اجازه می‌دهد تا لنز پریسکوپ را در هر دو مدل آیفون ۱۶ پرو قرار دهند. دوربین‌های زوم ارتقایافته ظاهراً تا ۵ تا ۶ برابر زوم اپتیکال ارائه می‌کنند و توسط Cowell E Holdings عرضه می‌شوند.

شایعات کنونی حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو مکس دارای لنز پریسکوپ نیز خواهد بود در حالی که مدل کوچکتر ۱۵ پرو این کار را نخواهد کرد. گزارش‌های قبلی انتظار می‌رود که سری ۱۶ Pro قابلیت Face ID را نیز زیر نمایشگر قرار دهد که باعث می‌شود نمایشگر همه‌نمای همه‌جانبه‌تری داشته باشد.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما