کد خبر: ۵۵۶۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸

مرگ یک شهروند در کورس دختر پسری!

بامداد دیروز در جریان کورس دو خودرو با سرنشینان جوان از دختر و پسر یک شهروند کشته شد

به گزارش تجارت امروز؛ با دستور بازپرس جنایی تهران، تحقیقات در خصوص این تصادف مرگبار آغاز و مشخص شد قربانی این تصادف راننده خودروی اچ‌سی‌کراس بوده است.

در تحقیقات انجام شده توسط شاهدان مشخص شد که ۲ ساعت قبل خودرو‌های پژو و تویوتا کمری با هم در بزرگراه در حال مسابقه بوده اند و با سرعت زیادی حرکت می کردند. ظاهراً راننده پژو که جوانی بود، از سر بغض و برای اینکه ثابت کند در مسابقه پیروز شده است، پس از یک کورس خیابانی، جلوی خودروی تویوتا که ۲ دختر سرنشین آن بودند می پیچد و باعث تصادف شده است. در این میان راننده اچ سی کراس که در حال عبور بود و شاهد حادثه بود، سعی کرد به حادثه دیدگان کمک کند، اما زمانی که به خودروی پژو به رانندگی پسر جوانی  راننده خودرو سعی کرد از صحنه فرار کند که با این مرد برخورد کرد و حادثه دیده روی زمین افتاد.

راننده مورد نظر پس از تصادف متواری شد و در شرایط به وجود آمده راننده بی گناه اچ سی کراس که مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد، اما جان باخت.

تحقیقات برای دستگیری وی به دستور بازپرس جنایی تهران آغاز شد تا مشخص شود وی عمدا باعث هر دو تصادف شده است یا خیر. از سوی دیگر ۲ دختر تویوتاسوار نیز که در اولین تصادف مجروح شده بودند برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما