کد خبر: ۵۵۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴

خبر بد برای پرسپولیسی ها! / ستاره پرسپولیس به امارات رفت

سعید صادقی ستاره فوتبال فصل گذشته تیم پرسپولیس با دریافت گذرنامه خود از باشگاه راهی امارات شد.
خبر بد برای پرسپولیسی ها! / ستاره پرسپولیس به امارات رفت

به گزارش تجارت امروز؛ ستاره فصل گذشته پرسپولیس که نقش موثری در دو قهرمانی این تیم داشت به امارات رفت. هنوز مشخص نیست که این بازیکن برای تفریح به امارات رفته است یا بستن قرارداد با یک تیم اماراتی!

با پایان یافتن قرارداد چند ستاره پرسپولیس، یحیی به دنبال حفظ آن بازیکنان است. اولویت پرسپولیس برای فصل آینده حفظ مهره‌های کلیدی این تیم است. گلسیانی، سعید صادقی، امید عالیشاه، عیسی آل کثیر و میلاد سرلک ۵ بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس هستند که در حال حاضر جزو بازیکنان آزاد محسوب می‌شوند و باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد این بازیکنان است.

رضا درویش در اولین گام پس از ماندن در مدیرعاملی پرسپولیس، مذاکره با عیسی آل کثیر و سعید صادقی را آغاز کرد و شنیده‌ها حاکی از آن است که به زودی کار برای تمدید قرارداد این دو بازیکن انجام خواهد شد. سعید صادقی که از بمب نقل و انتقالات خبر می‌داد در پرسپولیس شروع خوبی نداشت. عدم هماهنگی و مصدومیت باعث شد سعید آنطور که انتظار می‌رفت در نیم فصل ندرخشد. با این حال سعید در آخرین بازی‌های پرسپولیس جزو بهترین‌ها بود و عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت. صادقی در بازی‌های پرسپولیس در سال جدید فوق العاده بود و نشان داد که عنوان بازیکن معمولی به او نمی‌خورد. یحیی که تابستان گذشته اصرار داشت صادقی را به خدمت بگیرد، قطعا نمی‌خواهد چنین بازیکن باکیفیتی را از دست بدهد؛ بنابراین نام صادقی در راس بازیکنان تمدید شده پرسپولیس قرار دارد.

قرارداد ستاره پرسپولیس در پایان فصل جاری به پایان رسید و انتصاب صادقی برای فصل آینده هنوز مشخص نیست. سعید صادقی که در ابتدای فصل با هیاهوی زیادی راهی پرسپولیس شد، می‌خواهد در این تیم بماند و قراردادش را با تیمش تمدید کند. از نظر مالی، اما دو طرف باید برای تمدید قرارداد صادقی به توافق برسند.

صادقی چند روز پیش در سفر به باشگاه پرسپولیس پاسپورت خود را دریافت کرد. علاوه بر این، این بازیکن پس از حضور در باشگاه پرسپولیس برای دقایقی با درویش جلسه‌ای برگزار کرد و طرفین درباره تمدید قرارداد صحبت کردند. سعید با وجود اینکه تمایل خود را برای ماندن در پرسپولیس اعلام کرده است، ادامه مذاکرات را به مدیر برنامه‌های خود سپرد.

صادقی روز گذشته عکسی از خود در فرودگاه امام با بلیط دبی منتشر کرد. تصویری که جنجالی شد و عده‌ای در فضای مجازی گفتند که صادقی با پیشنهاد یک تیم اماراتی مواجه شده و برای مذاکره با آن تیم به دبی رفته است. اما بررسی‌های ما نشان می‌دهد که سفر سعید به دبی جنبه تفریحی داشته و او قصد مذاکره نداشته است. در واقع این بازیکن از امارات پیشنهادی دریافت نکرده و همانطور که قبلا هم توضیح دادیم صادقی به احتمال زیاد قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده و فصل آینده در این تیم بازی خواهد کرد.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما