کد خبر: ۵۵۷۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳

پیش بینی قیمت خودرو | جدول قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی

قیمت خودرو، امروز، ۱۱ تیر ۱۴۰۲، مانند روزهای گذشته در ثبات به سر می‌برد. این بازار همچنان در برابر تحرکات واسطه‌گران و دلالان مقاومت خود را حفظ کرده است.

پیش بینی قیمت خودرو | جدول قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی

به گزارش تجارت امروز؛ قیمت خودرو، امروز 11 تیرماه 1402، در ثبات کامل قرار دارد. بازار خودرو تبدیل به کلاف سردرگمی شده است که نه خریداران و نه فروشندگان نمی‌توانند اقدام درستی را که منجر به بیشترین سود برای آنها باشد را تشخیص دهند.

تمام دنبال‌کنندگان و فعالان بازار خودرو منتظر چیزی شبیه به یک شوک یا حکم قاطع هستند تا خیالشان از بابت قیمت‌ها راحت شود و با قطعیت اقدام به خرید یا فروش خودرو کنند، اما تا به این لحظه هیچ عامل محرکی برای این افراد به بازار تزریق نشده است.

قیمت خودروهای داخلی

در بازار خودروهای داخلی طبق روال همیشه پراید پرچم‌دار بیشترین حجم معاملات است. پراید 111 و 131، هر کدام به ترتیب با قیمت‌های 340 و 325 بدون هیچ‌گونه تغییر قیمتی در بازار معامله شدند تا نماد ثبات و در عین حال رکود در بازار باشند.

کوییک‌s، با افزایش قیمت چهار میلیون تومانی با قیمت 360 میلیون تومان معامله شد تا بعد از پراید دیگر جانشین سایپا در بازار پرفروش‌ها باشد.

سمند سورن پلاس، سدان خانوادگی و در عین حال اقتصادی و نسبتاً ایمن ایران‌خودرو با افزایش قیمت پنج میلیون تومانی با قیمت نهایی 595 میلیون تومان امروز در بازار معامله شد.

پیش بینی قیمت خودرو | جدول قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی

جکj4، که ارزان‎‌ترین مونتاژی بازار محسوب می‌شود با افزایش قیمت دو مییلون تومانی به دقیمت نهایی 802 میلون تومان رسید تا از چرخه ثبات و رکود بازار خود را خارج کند.

فیدلیتی پرایم ۵ نفره، دیگر خودروی مونتاژی بود که در بازار امروز تا به این لحظه دست‌خوش تغییر شده است، اما برخلاف محصول خودروسازان بم این خودرو با کاهش قیمت 30 میلون تومانی مواجه شد تا رکورد بیشترین نوسان رابه نام‌ خود ثبت کند و با قیمت یک میلیارد و 690 میلیون تومان در بازار معامله شود.
دیگر خودروهای مونتاژی نسبت به روزگذشته هیچ‌گونه نوسان یا تغییر قیمتی را تجربه نکردند.

پیش بینی قیمت خودرو | جدول قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی

پیش بینی قیمت خودرو در هفته جاری

با توجه اینکه بازار در روزهای آغازین هفته در انتظار اخبار است نمی‌توان با قطعیت سخن گفت، اما احتمالاً بازار خودرو با توجه به خودروهای پرمعامله برای دیگر خودروها تعیین تکلیف کند. برای مثال در بازار داخلی‌ها پراید، کوییک و 206 تیپ 2 و در مونتاژی‌ها گروه mvm و فیدلیتی قیمت را برای دیگر خودروها مشخص خواهند کرد.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما