کد خبر: ۵۵۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۴

آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از امروز

داوطلبان کنکور 1402 می توانند از امروز کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
آغاز دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از امروز

به گزارش تجارت امروز؛ کارت ورود به جلسه نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ از یکشنبه ۱۱ تیرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

داوطلبان نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ برای شرکت در امتحان لازم است از ۱۱ تیر به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و با ورود به پنل کاربری از طریق درج کدملی، شماره فراگیر و رمز عبور، یک نسخه چاپی از برگه راهنما و کارت شرکت در آزمون را تهیه کنند.

داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند، مانند گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی، دارای دو یا سه کارت هستند و باید طبق تاریخ و آدرس تعیین‌شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرده است که اطلاعات شناسنامه‌ای از ثبت احوال اخذ شده، اصلاح این مشخصات میسر نیست و داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در این نوع اطلاعات باید به ثبت احوال منطقه خود مراجعه کنند. همچنین برخی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان نظیر معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، محل اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی و. در سایت سازمان سنجش قابل ویرایش است، ولی برای برخی از اطلاعات همچون «عکس اشتباه» یا «فاقد عکس» امکان ویرایش اطلاعات از طریق سایت سازمان سنجش میسر نیست. همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، در نوبت دوم آزمون سراسری ۱۴۰۲، تغییر گروه آزمون، ثبت نام جدید و تغییر رشته امتحانی امکان پذیر نیست.

دومین دوره آزمون سراسری ۱۴۰۲ با بیش از یک میلیون و ۱۱۹ هزار داوطلب در دو نوبت صبح و عصر چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۵ تیرماه در ۴۱۷ شهرستان، ۶۶۲ بخش اصلی و ۱۹۵۵ حوزه فرعی برگزار می‌شود.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما