کد خبر: ۵۵۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹

عبادی پور به تمرینات تیم ملی برای لیگ ملت های 2023 بازگشت

میلاد عبادی‌پور این روزها تمرینات خود را به شکل جدی تری پیگیری می‌کند.

به گزارش تجارت امروز؛ چندی پیش بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از آغاز لیگ ملت‌ها اعلام کرد که میلاد عبادی پور به دلیل پدر و مادر و مصدومیت جزئی تیم ملی والیبال را در لیگ ملت‌ها همراهی نخواهد کرد.

پس از عملکرد ضعیف شاگردان بهروز عطایی در هفته افتتاحیه لیگ ملت ها، اخباری مبنی بر بازگشت عبادی پور به تمرینات تیم ملی منتشر شد که تکذیب شد. از طرفی خود میلاد چند روز پیش در گفتگو با "ورزش سه" تاکید کرد که به تازگی تمرینات خود را آغاز کرده و هنوز آمادگی کامل را ندارد.

عبادی پور گفت: نتوانستم برای هفته دوم لیگ ملت‌ها به ترکیب ملی اضافه شوم. از طرفی، چون با آقای عطایی هماهنگ کردم دیگر دنبال ویزای آمریکا نشدم و به ایشان گفتم بعید است به آمریکا بیایم، چون مصدومیت واقعاً آزارم می‌دهد. او این کار را کرد و من مجبور شدم او را درمان کنم. دست آقای عطایی درد نکنه که فهمید و گفت تو می‌تونی به این تورنمنت‌ها بیای، اما ممکنه دوباره مصدوم بشی و من تو تورنمنت‌های بعدی نباشم.
اکنون ویدئویی از عبادی پور منتشر شده است که نشان می‌دهد او تمرینات خود را این روز‌ها در ارومیه جدی تری دنبال می‌کند و به نظر می‌رسد همان طور که خودش گفته بعد از لیگ ملت‌ها آماده بازگشت به تیم ملی است.

انتهای مطلب

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما