کد خبر: ۵۵۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۳

جدول قیمت خانه های 50 متری در منطقه 16 تهران

طبق بررسی های انجام شده افراد برای خرید یک واحد 50 متری در منطقه 16 تهران حداقل باید یک میلیارد و 700 میلیون تومان نقدینگی داشته باشند.

جدول قیمت خانه های 50 متری در منطقه 16 تهران

به گزارش تجارت امروز؛  برای خرید یک خانه نقلی در منطقه 16 که در جنوب شرق تهران قرار دارد باید حداقل یک میلیارد و 700 میلیون تومان نقدینگی داشته باشند.

این منطقه از شمال به خیابان شوش، حدفاصل انبار نفت و میدان شوش، از شرق به خیابان فدائیان اسلام حدفاصل میدان شوش و بزرگراه آزادگان، از جنوب به بزرگراه آزادگان (حدفاصل خیابان فدائیان اسلام تا پل دوم آزادگان) و از غرب خیابان بهمنیار و بزرگراه شهید تندگویان و بزرگراه نواب متصل می‌شود.

یک مشاور املاک در منطقه 16 به اکوایران می‌گوید: بازار معاملات مسکن در وضعیت رکود قرار دارد؛ البته با توجه به این وضعیت، برخی مالکان عقب نشینی کرده‌اند. برای مثال مالکی قیمت ملک خود را از هر متر مربع 100 میلیون تومان به هر متر مربع 90 میلیون تومان کاهش داده؛ اما مجموعا می‌توان گفت که خریدار کم شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نمی‌توان نسبت به آینده مسکن چشم‌اندازی داشت؛ چراکه بازار مسکن منتظر تغییر جدیدی در بازار ارز است.

یک واحد با 50 مترمربع مساحت و 9 سال عمربنا در محله نازی‌آباد 3 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش می‌رسد و واحدی دیگر با این زیربنا و 25 سال عمربنا، 2 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

واحدی با این زیربنا و 11 سال ساخت، در محله علی آباد به قیمت یک میلیارد و 750 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جدول قیمت خانه های 50 متری در منطقه 16 تهران

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما