کد خبر: ۵۶۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴

انتقال جنجالی دیگری از سپاهان به پرسپولیس در راه است؟ / آقای ستاره فیلش یاد هندوستان کرده!

یکی از ستاره های فصل پیش فوتبال کشور که قبلا نیز در تیم پرسپولیس بازی کرده بود هوایی شده تا به این تیم باز گردد.
انتقال جنجالی دیگری از سپاهان به پرسپولیس در راه است؟ / آقای ستاره فیلش یاد هندوستان کرده!

به گزارش تجارت امروز؛ پرسپولیس فصل گذشته چند بازیکن مستقیم از سپاهان به خدمت گرفت و امسال ریگی را از اصفهانی به ترکیب خود اضافه کرد. بدون شک با توجه به اینکه سپاهان 4 مهاجم در خط حمله دارد، جذب آل کثیر می تواند اقدامی تلافی جویانه از سوی سپاهان باشد. شهریار موگانلو، رضا اسدی، کاوه رضایی و رضا شهری. حالا با از دست دادن الکثیر، پرسپولیس باید یک مهاجم به ترکیب خود اضافه کند و جالب است بدانید که پرسپولیس بار دیگر به فکر جذب موگانلو افتاده است.

2 سال پیش سپاهان با ارائه یک پیشنهاد مالی خوب از سانتا کلارا به باشگاه موگانلو را از پرسپولیس گرفت اما حالا مدیران این باشگاه تهرانی بر اساس درخواست گل محمدی در تلاش هستند تا موگانلو را بیاورند. پرسپولیس پس از پایان لیگ تلاش خود را برای جذب این بازیکن آغاز کرد اما باشگاه سپاهان در چند نوبت اعلام کرد که موگانلو قرارداد دارد و بدون رضایت باشگاه نمی تواند جدا شود. این در حالی است که گفته می شود قرارداد مغانلو با سپاهان بند جدایی ندارد.

از طرفی خرید آقای گل از تیمی مثل سپاهان در فصل گذشته لیگ برتر برای پرسپولیس هرگز آسان نخواهد بود اما مدیران پرسپولیس عزم خود را جزم کرده اند تا این انتقال محقق شود.نکته مهم اینجاست که مهاجم سپاهان چند هفته ای است به جدایی از این تیم فکر می کند اما هنوز مشخص نیست که این اتفاق بیفتد یا خیر. او از لیگ های پرتغال، ترکیه و همچنین لیگ امارات پیشنهاد دارد و چند وقت پیش به دوستانش گفته بود که دوست دارد دوباره به خارج از کشور برود اما حالا پرسپولیس به جمع تیم های خواهان موگانلو اضافه شده است.

یحیی می خواهد برای فصل آینده به همکاری خود با پریرا پایان دهد و فسخ قرارداد این بازیکن دستان یحیی را برای تقویت خط حمله باز می کند. پرسپولیسی ها با وجود جذب زاهدی حالا به دنبال برداشتن یک گام اساسی دیگر برای جذب مغانلو هستند. گفته می شود مدیران این باشگاه با موگانلو تماس گرفته اند و حالا باید دید او چگونه می خواهد چالش جدایی از این باشگاه را با سپاهان انجام دهد. حتی در صورت منتفی شدن حضور موگانلو در پرسپولیس، این بازیکن حاضر به جدایی از سپاهان و رفتن به یک تیم خارجی است. اگر پرسپولیس نتواند این بازیکن را جذب کند به دنبال گزینه های برون مرزی خواهد بود.

انتهای مطلب

 
 

 

 

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما