کد خبر: ۵۶۱۹۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵

زنان، مشتریان پروپا قرص اسپری اشک آور و شوکر!

حضور در بازار میدان حسن‌آباد و خیابان گمرک تهران نشان می‌دهد تنور خرید و فروش تجهیزات نظامی و دفاع شخصی نظیر باتوم و شوکر حسابی داغ شده است. در این بین بیشترین تقاضا برای خرید اسپری اشک آور از سوی زنان است.
زنان، مشتریان پروپا قرص اسپری اشک آور و شوکر!

به گزارش تجارت امروز؛ این روزها بازار خرید شوکر، اسپری اشک آور و باتوم حسابی داغ شده است.

میدان حسن‌آباد و گمرگ تهران از دیرباز بورس فروش اقلام نظامی و پلیسی بوده، اما در چند سال اخیر با رونق طبیعت‌گردی و کوهنوردی تجهیزات آنها نیز در این بازار عرضه می‌شود. با این حال هنوز این کالاهایی نظیر گاز اشک آور و باتوم هستند که رونق را در بازار نگه داشته‌اند.

این بازار هم مانند سایر صنوف دچار رکود تورمی شده و با اینکه اصطلاحاً فصل بازار این صنف است، اما مغازه‌هایی در این خیابان وجود دارند که بیش از دو روز است دشت نگرفته‌اند. اگر خریداری هم در بازار به چشم بخورد برای خرید یک سری کالای خاص نظامی و دفاع شخصی به حسن‌آباد مراجعه کرده‌اند. آن‌طور که فروشندگان حاضر در بازار می‌گویند، طی چند ماه اخیر مشتری یک سری از کالاها چند برابر شده و بازار این کالاها سکه است.
نابودی تضمینی تمام چربی‌های شکم و پهلو بدون رژیم و عوارض!

شاید در گذشته خریداران تجهیزات نظامی، بیشتر ارگان‌های انتظامی یا افراد نظامی بودند، اما این روزها زنان بیشترین تقاضا را برای خرید این دسته اقلام، از جمله اسپری اشک‌آور دارند.

انتهای مطلب/م.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما