کد خبر: ۵۶۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱

تقسیم سود 40 میلیارد تومانی شرکت آرمان آسا

مدیرعامل شرکت سرمایه مشترک آرمان آسا درمورد ارزیابی شرایط بازار برای سرمایه گذاران گفت: بازار برای سرمایه گذاران خوب است به شرط اینکه سهامداران با تمرکز سرمایه گذاری کنند.
تقسیم سود 40 میلیارد تومانی شرکت آرمان آسا

به گزارش تجارت امروز؛مدیرعامل شرکت آرمان آسا درباره مجمع عادی سالیانه این شرکت و سرمایه‌ای که به صورت مشترک در این شرکت گردش دارد، می‌گوید: شرکت آرمان آسا اواخر سال 99 کار خود را شروع کرد و تمام سرمایه لازم که در قدم اول 100 میلیارد تومان بود با سرمایه‌گذاری سهامداران خود تامین کرد.

 

شهاب موسوی ادامه داد: هدف این بود که در زمینه‌های مولد اقتصادی و زیرساختی سرمایه گذاری کنیم که هم درآمد پایدار داشته باشیم و هم در حوزه‌های مولد بالاتر از تورم حرکت کنیم.


مدیرعامل شرکت سرمایه مشترک آرمان آسا درمورد ارزیابی شرایط بازار برای سرمایه گذاران گفت: بازار برای سرمایه گذاران خوب است به شرط اینکه سهامداران با تمرکز سرمایه گذاری کنند. ما به عنوان یک شرکت در بهترین حالت 25 درصد سهم پرتفو بورسی ماست چون نگاه ما سرمایه گذاری در مواقع درست و کسب بازدهی بوده است.


وی ادامه داد: همان بازدهی را به جاهای دیگر سوق داده‌ایم و در حال حاضر با کمک بازار سرمایه در حوزه نیروگاهی، معدنی و بازار سرمایه فعالیت داریم. به موهبت این کارهاست که امروز می‌توانیم در شرایط بد اقتصادی حرف از تقسیم سود 40 میلیاردی بزنیم.


موسوی خاطرنشان کرد: زمانی سرمایه گذاری سود خوبی خواهد داشت که شاید به طور شخصی پول آن را نداشته باشیم اما همراه با 20 یا 30 نفر دیگر بتوانیم این کار را انجام دهیم و اصلا شرکت‌های سهامی به همین دلیل ایجاد شده‌اند.

 

پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما