کد خبر: ۵۶۳۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

مشمولان متولد 1384 متقاضی پیاده‌ روی اربعین 1402 بخوانند

مشمولان متولد 1384 متقاضی پیاده‌ روی اربعین 1402 بخوانند
سازمان وظیفه عمومی فراجا پس از گذشت یک هفته از اعلام خبری مبنی بر الزام داشتن مجوز خروج از کشور برای مشمولان سربازی متولد سال 1384، روز گذشته با اعلام ضروری نبودن داشتن این مدرک بیانیه‌ای منتشر کرد.

مشمولان متولد 1384 متقاضی پیاده‌ روی اربعین 1402 بخوانند

به گزارش تجارت امروز؛ سازمان وظیفه عمومی فراجا با انتشار اطلاعیه‌ای برای مشمولان سربازی اعلام کرد: مشمولان متولد ۱۳۸۴برای حضور کاروان پیاده‌روی اربعین حسینی در ماه‌های محرم و صفر احتیاجی به دریافت مجوز خروج از کشور ندارند.
سازمان وظیفه عمومی فراجا در این اطلاعیه افزود: مشمولان متولد سال ۱۳۸۴ که مشتاق به شرکت در مراسم اربعین حسینی هستند در ماه‌های محرم و صفر یعنی از ابتدای مرداد ماه تا ۲۵ شهریور ماه می‌توانند بدون نیاز به دریافت مجوز خروج از کشور از وظیفه عمومی، در این مراسم معنوی شرکت کنند.
مشمولان این طرح باید برای دریافت گذرنامه می‌بایست به یکی از دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.
این سازمان طی انتشار بیانیه‌ای 7 روز گذشته از الزام تهیه مجوز خروج از کشور برای تمامی مشمولان غیرغایب که متقاضی شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد. اما روز گذشته برای مشمولان متولد سال 1384 استثنا قائل شد.
در این اطلاعیه تاکید شده که اخذ مجوز خروج از کشور ضروری بوده و لیکن پرداخت وثیقه از مراحل آن حذف شده است.
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان متولد ۱۳۸۴برای شرکت در مراسم اربعین حسینی در ماه‌های محرم و صفر نیازی به دریافت مجوز خروج از کشور ندارند.
 
پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما