کد خبر: ۵۶۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸

چه حکمی برای ضارب معلولین ذهنی مرکز نیلوفر آبی دادند

روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن بصورت کاملا واضح کارکنان این مرکز با اطلاع رئیس مرکز خصوصی نگهداری معلولین ذهنی نیلوفر آبی دست به اقدام وحشیانه ضرب‌وجرح و آزارواذیت جسمی معلولین زدند.

چه حکمی برای ضارب معلولین ذهنی مرکز نیلوفر آبی دادند

به گزارش تجارت امروز؛ با توجه به فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ضرب و جرح و اذیت و آزار معلولان ذهنی توسط کارکنان مرکز نیلوفر آبی در بوشهر، روابط عمومی دادگستری بوشهر بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد که در آن مهرانگیز، رئیس کل دادگستری استان بوشهر اظهار کرد: به محض اطلاع از این موضوع به همراه دادستان مرکز استان، معاون دادستان و مدیر کل بهزیستی استان از مرکز نگهداری کودکان معلول نیلوفر آبی بازدید به عمل آمد.
 
این مقام مسئول گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به مرداد ماه سال گذشته است. فردی که در فیلم منتشر شده اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده است همان زمان از مرکز اخراج شده است.
 
رئیس کل دادگستری بیان کرد: دستور بازداشت فردی که اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده است صادر شد، همچنین برای مرکز نگهداری معلولان در سازمان بهزیستی و دستگاه قضایی پرونده کیفری تشکیل شد.
 
مهرانگیر بیان کرد: در مرکز نیلوفرآبی ۱۰۵ کودک معلول نگهداری می‌شوند و این کودکان از نظر ذهنی و جسمی مشکلات زیادی دارند که نگهداری از آن‌ها مشکلات زیادی دارد. در بازدیدی که از این مرکز به عمل آمد وضعیت بهداشتی و نگهداری کودکان مناسب بود و امکانات مناسبی داشت.
 
صبح روز گذشته، فیلمی از یک مرکز نگهداری معلوان ذهنی در بوشهر منتشر شد که در آن فردی اقدام به ضرب و جرح معلولان می‌کند. تا لحظه تنظیم این خبر اداره کل بهزیستی بوشهر واکنشی در این خصوص نشان نداده است.

پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما