کد خبر: ۵۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۳

استقبال عجیب مردم از رونالدو / حواشی و اکاذیب

پس فرو آمدن هواپیمای تیم النصر در آسمان تهران، از زمان پیاده شدن تا زمانی که این سوپرستاره فوتبال به هتل اسپیناس منتقل شد، تصاویر و حواشی خاصی اتفاق افتاد.
استقبال عجیب مردم از رونالدو / حواشی و اکاذیب

به گزارش تجارت امروز؛ اولین تصاویر حضور رونالدو در ایران پس از رسیدن کاروان تیم فوتبال النصر و پیش از سفر رونالدو و هم تیمی‌هایش به هتل اسپیناس در فرودگاه ثبت شد.

چهل و دومین دوره از لیگ قهرمانان آسیا از امروز کار خود را برای اولین با حضور ۴۰ تیم آغاز خواهد کرد و تیم فوتبال پرسپولیس فردا در دیداری بدون تماشاگر میزبان النصر عربستان و همه ستارگانش از جمله کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، مارسلو بروزوویچ و باقی بازیکنان الانصر است.

استقبال دوستداران کریستیان رونالدو بزرگ که بدون شک از بزرگترین فوتبالیست‌های تاریخ این رشته ورزشی است در تهران نیز جالب توجه بوده و بسیاری در اطراف هتل اسپیناس تجمع کردند و حتی اتاق‌های این هتل نیز عمدتا به امید دیدن رونالدو پر شده است.

جالب است بدانید از عجیب‌ترین تصاویر رونالدو در خاک ایران عکس او در کنار رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بوده است که در نوع خود بسیار جالب است؛ درویش در استقبال از رونالدو فرشی نفیس را به او هدیه کرد.

در عین حال برخی از رسانه‌ها از حضور علی دایی بزرگ به عنوان نماد فوتبال ایران برای استقبال از رونالدو در فرودگاه خبر داده بودند که این موضوع تکذیب شد و احتمالا این دیدار در هتل اسپیناس انجام خواهد شد؛ رونالدو که عطشی سیری ناپذیر برای بدست آوردن تمام رکوردهای تاریخ فوتبال داشته و دارد سال‌ها برای شکستن رکورد گل‌های ملی علی دایی تلاش کرد و سرانجام نیز له این مهم رسید.

اما با ورود رونالدو به هتل اسپیناس شرایط بسیار عجیب و غریبی در ساعات گذشته رخ داد و چند هزار هوادار ایرانی وی با وجود آنکه قرار بود او در این هتل قرنطینه باشد، با هجوم وحشتناک وارد هتل شدند و رونالدو با شرایطی عجیب و غریب مواجه شد؛ در ادامه تصاویری از آنچه به رونالدو و هواداران وی در تهران گذشته است را مشاهده خواهید کرد.

پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما