کد خبر: ۵۶۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۲

فروش فوری محصولات ایران خودرو با تحویل دوماهه

برای اطلاع از جزئیات پیش فروش فوری ایران خودرو برای این محصولاتش و تحویل یک الی دوماهه آن می‌توانید مطلب زیر را مطالعه کنید.

فروش فوری محصولات ایران خودرو با تحویل دوماهه

به گزارش تجارت امروز؛ انتشار اطلاعیه جدیدترین فروش فوری ایران خودرو برای جاماندگان در پیش فروش قبلی این شرکت دوباره در بین متقاضیان جنب و جوشی انداخته است.

متقاضیان عادی و نمایندگی‌ها بدون نیاز به ثبت نام در سامانه یکپارچه می‌توانند در ثبت نام جدید ایران خودرو شرکت کنند. موعد تحویل خودروی عرضه شده نیز آبان و آذر ۱۴۰۲ اعلام شده است.

فروش فوری ایران خودرو مربوط به فوتون تونلند دیزلی صفر ۱۴۰۲ است. قیمت کارخانه ایران خودرو برای این محصول درنظر گرفته شده است. موعد تحویل ایران خودرو در این طرح آبان و آذر است.

تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو انجام می شود. درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

شرایط ثبت نام ایران خودرو 1402

ثبت نام ایران خودرو صرفاً از طریق سایت شرکت و به صورت اینترنتی بوده و متقاضی مکلف است با انتخاب نمایندگی‌هایی محل سکونت خود اقدام به ثبت سفارش کند.

ضروری است پیش پرداخت اولیه نقدی از کارت بانکی مالک قرارداد واریز و چک‌های مدت دار تکمیل مالی نیز متعلق به مالک قرارداد باشد.

در صورت ثبت نام فروش فوری ایران خودرو و عدم احراز شرایط فوق ضمن ابطال قرارداد، متقاضی در سال ۱۴۰۲ امکان ثبت نام در هیچ یک از طرح های فروش شرکت را نخواهد داشت و مطابق ضوابط شرکت وجه پیش پرداخت ظرف مدت بیست روز به حساب وی عودت داده می‌شود.

جهت هر نوع خودرو، هر شخص (با کد ملی مشخص و شرایط سنی بالای ۱۸ سال) صرفاً می تواند برای یک دستگاه ثبت نام کند.ضمنا افرادی مجاز به ثبت نام می باشند که طی یکسال گذشته (از مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۲) تاکنون هیچ یک از انواع پیکاپ را از شرکت ایران خودرو دیزل خریداری نکرده باشند.

فروش فوری محصولات ایران خودرو با تحویل دوماهه

زمان ثبت نام ایران خودرو 1402

زمان ثبت نام ایران خودرو مرداد ۱۴۰۲ از دوشنبه ۳ مهر ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد. مهلت واریز وجه ایران خودرو تا پایان تکمیل ظرفیت اعلام شده است.

پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما