کد خبر: ۵۷۱۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۹

برای مجرد ها خانه 10 متری هم کافی است

قشر جوان و مجرد نیاز به اسکان و سکونت در خانه را دارند اما با این حال دولت برای آنان اتاقک‌‌های 10 متری را درنظر دارد.
برای مجرد ها خانه 10 متری هم کافی است

به گزارش تجارت امروز؛ از آنجا که تامین مسکن برای جوانان مسئله بسیار مهمی است اما با این حال مقام مسئولی چنین دغدغه ای ندارد و به نظر می‌رسد در فکر ساخت اتاقک‌های 10 متری به عنوان خانه برای جوانان هستند.

تامین مسکن برای جوانان نه تنها به ایجاد استقلال مالی برای آن‌ها کمک می‌کند، بلکه برای توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه نیز سود می‌آورد.

موضوع مسکن مناسب، موضوعی اساسی برای زندگی استقرار پایه‌ای در زندگی افراد است. این کمک می‌کند تا جوانان به استقلال مالی و اجتماعی نزدیک‌تر شوند.

در این راستا خشایار باقرپور، مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی گفت: ضمن اینکه باید برای اسکان مجرد ها برنامه داشت، در فاز های بعدی مسکن اقتصادی، باید نگاهی به تامین مسکن برای مجردین چه به صورت کوتاه مدت و چه به صورت بلند مدت انداخت و به فکر چاره ای بود.

وی در پاسخ به این سوال که احتمالا این مسکن ۱۰ متری است؟ گفت: می‌تواند ۱۰ متر هم باشد!

پایان مطلب/س.آ

عضویت درکانال تلگرام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴
0
0
نظرات بینندگان سلام .شهرداری تهران چرا برای افرادی که سرپناه ندارند.کانکس نصب نمیکند.افرادی که خانه ندارند.ممکن است ویروس داشته باشندونبایدگرمخانه بروند.واینکه دولت اگرحقوق کارگروکارگربازنشسته راطبق ماده ۹۶قانون تامین اجتماعی زیادنکند.بایدمنتظرتجمع مردم نزدیک مجلس باشند
نظر شما