کد خبر: ۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام آخرین جزئیات "مسکن امید" کارگران تحت پوشش، گفت: تا پایان سال مبلغ مورد نیاز برای مسکن امید مشخص می شود.
مهر: مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ضمن اعلام آخرین جزئیات "مسکن امید" کارگران تحت پوشش، گفت: تا پایان سال مبلغ مورد نیاز برای مسکن امید مشخص می شود.

دکتر سید تقی نوربخش افزود: در حال حاضر اقدامات کارشناسی لازم بر روی مسکن امید در حال انجام است و کارگروه هایی نیز با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه تا پایان سال مبلغ مورد نیاز اولیه برای مسکن امید شخص می شود، تاکید کرد: بزودی به کارگران اعلام خواهد شد که چه هزینه ای باید برای دریافت مسکن مهر پرداخت کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد جامعه هدفی که این خانه ها به آنان تعلق می گیرد نیز گفت: در مرحله اول به تعدادی از کارگران و بازنشستگانی که فاقد واحد مسکونی هستند و از شرایط کافی برخوردارند ، خانه های ارزان قیمت واگذار می شود و در مرحله بعد نیز تعداد بیشتری تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

نوربخش گفت: قرار است وام نیز برای مسکن امید در اختیار کاگران قرار گیرد که هنوز شرایط و ساز و کار آن به طور کامل مشخص نیست و در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد.

به گفته وی، براساس طرح واگذاری مسکن ارزان قیمت به کارگران طی یک دوره 5 ساله کارگران و بازنشستگانی که خانه ندارند به مرور صاحب مسکن خواهند شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری