مدیریت تبلیغات

مدیر روابط عمومی کیست و چه وظایفی دارد؟

مدیر روابط عمومی کیست و چه وظایفی دارد؟

در عصر حاضر که عصر انتقال سریع اخبار و اطلاعات است، ارائه صحیح و به‌موقع اطلاعات اهمیت فراوانی دارد. شیوه‌ای که برای انتقال اطلاعات و اخبار یک شرکت مورداستفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند بیانگر ارزش‌ها و ارائه‌دهنده یک تصویر عمومی از آن شرکت باشد.
روابط عمومی و نقش موثر آن بر پیشرفت سازمان

روابط عمومی و نقش موثر آن بر پیشرفت سازمان

روابط‌عمومی و نقش موثر و فعال آن، پیشران این تغییر و تحولات بنیادین است تا در کنار مدیران استراتژیست و کارکنان تلاشگر شرکت، برای درونی کردن پایه های اصلی مکتب یادگیری مدیریت در تفکر و رفتار منابع انسانی سازمان (شامل تفکر سیستمی، مدلهای ذهنی، آرمان مشترک، یادگیری تیمی و قابلیتهای شخصی)، به عنوان زمینه اصلی برای تجلی قابلیتهای بالقوه نامحدود ایشان، همت خود را مصروف نماید.
مراحل مستند سازی را بشناسید

مراحل مستند سازی را بشناسید

دکتر عباس خسروانی - نگاهی دقیق به مدیریت اسناد و مستندسازی نشان می دهد که تحقق چنین امری نیاز به مقدماتی اساسی دارد، چهار اقدام اساسی در این زمینه عبارتند از:

روابط عمومی از دیدگاه چامسکی

فرض بر این نیست که آن ها سازمان دهی شوند زیرا به این طریق ممکن است چیزی ورای تماشاگران اقدام کنند. اگر تعداد زیادی با منابع محدود بتوانند گردهم جمع شوند و وارد عرصه سیاسی شوند ممکن است واقعاً جزو شرکت کنندگان در حکومت باشند. این عملی حقیقتاً تهدید کننده است.
سرعت کند شارژ بی‌سیم آیفون ۸

سرعت کند شارژ بی‌سیم آیفون ۸

با وجود گزینه‌های موجود در فناوری شارژ بی‌سیم، شرکت اپل در گوشی جدید آیفون ۸ فناوری ۷.۵ واتی که سرعت شارژ پایینی دارد را به کار گرفته است.
عامل رکود تجارت الکترونیکی در ایران

عامل رکود تجارت الکترونیکی در ایران

یک کارشناس حوزه تجارت الکترونیک با وسیع توصیف کردن بازار داخلی تجارت الکترونیکی با بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال در کشور، ضعف مهارتی را عامل عدم استفاده درست تجاری از این فرصت ارزیابی کرد.
بلیت‌های چارتری دام جدید کلاهبرداران اینترنتی

بلیت‌های چارتری دام جدید کلاهبرداران اینترنتی

با توجه به روش‌های جدید کلاهبرداری، برای جلوگیری از افتادن در دام فیشرها، هنگام خرید بلیت و تورهای مسافرتی، استفاده از صفحه کلید مجازی و خرید بلیت از سایت‌های معتبر که دارای ای‌نماد هستند، از اهمیت زیادی برخوردار است.

یک عکس تبلیغاتی که بیل گیتس را ثروتمند کرد +عکس

حتما بیل گیتس مالک مایکروسافت و ثروتمندترین مرد دنیا را می شناسید. آیا این را هم می دانید که راز ثروتمند شدن گیتس تبلیغات هوشمندانه ای بود که در مورد محصولاتش انجام می داد؟
پربیننده ترین
تازه ترین مطالب