خودرو

آغاز ثبت نام خودروهای شاسی بلند

پیش فروش خوردوهای شاسی بلند سایپا و آرین موتور از ابتدای ماه آغاز شد. جدیدترین دور ثبت نام شاسی بلند اقساطی و نقد مربوط به خودروهای لاماری و چانگان وارداتی ۲۰۲۳ است.

به گزارش تجارت امروز؛ بر اساس جدیدترین دور ثبت نام شاسی بلند لاماری آبان ۱۴۰۲، این خودرو با قیمت نمایندگی یعنی یک میلیاردو ۴۳۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. متقاضیان ثبت نام لاماری ارین موتور می‌تواند این محصول را در رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز تحویل بگیرند. هرکد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. برخورداری از گواهینامه رانندگی معتبرو ارائه آن در زمان ثبت نام الزامی است.

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۲ ویژه چانگان CS۵۵ پلاس است. بر این اساس برای ثبت نام چانگان سایپا باید مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را به صورت پیش پرداخت واریز کنید. طبق اطلاعیه ثبت نام شاسی بلند چانگان این محصول در ۳ رنگ عرضه شده است. موعد تحویل خودرو ی وارداتی چینی نیز ۹۰ روزه اعلام شده است.

گفتنی است مبلغ علی الحساب اعلام شده بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مانند هزینه های گمرک، مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، حمل خودرو و غیره است و مشتری هنگام تحویل خودرو باید هزینه های جانبی به اضافه باقی مانده قیمت نهایی را بپردازد. در صورت سپری شدن ۹۰ روز و عدم دریافت خودرو، باید جریمه تاخیری برابر با ۳۶ درصد سالیانه و ۳ درصد ماهیانه را از وارد کننده دریافت کنند.

فروش فوری چانگان سایپا از اول آبان ماه آغاز شده است. این طرح مربوط به ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی که از اسفند سال گذشته مراحل اولیه را انجام دادند و اسامی آنها از سوی وزارت صمت مشخص شده است.

بر اساس جدیدترین دور ثبت نام شاسی بلند لاماری آبان ۱۴۰۲، این خودرو با قیمت نمایندگی یعنی یک میلیاردو ۴۳۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. متقاضیان ثبت نام لاماری ارین موتور می‌تواند این محصول را در رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز تحویل بگیرند. هرکد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است. برخورداری از گواهینامه رانندگی معتبرو ارائه آن در زمان ثبت نام الزامی است.

فروش فوری چانگان سایپا از اول آبان ماه آغاز شده است. این طرح مربوط به ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی که از اسفند سال گذشته مراحل اولیه را انجام دادند و اسامی آنها از سوی وزارت صمت مشخص شده است.

شرایط ثبت نام لاماری ارین موتور

متقاضیان خرید لاماری به قیمت نمایندگی میتوانند به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند.

زمان ثبت نام لاماری ارین موتور ۱۴۰۲

پیش فروش لاماری به قیمت قطعی از تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱ آغاز شده و تا پایان ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ ادامه خواهد داشت. به استحضار متقاضیان محترم  نوبت اول زمستان ۱۴۰۲ در سامانه یکپارچه خودرو می‌رساند؛ این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان این دسته از متقاضیان محترم (تعیین شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

پایان مطلب/س.آ

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا