تلفن

سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان

در هر حوزه‌ای که فعالیت داشته باشید، مسلماً با افراد زیادی در ارتباط هستید که بدون شک برای ادامه مراودات نیاز به رد و بدل کردن شماره‌ همراه است. قطعا با ما هم‌عقیده هستید که شماره‌ سیم کارت ۰۹۱۲ از اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌ کارت‌ها برخوردار است.

استفاده از سیم کارت ۰۹۱۲ برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است. اما مشکلی که در این میان وجود دارد، پیدا نشدن چنین شماره‌هایی با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه است. حال این موضوع به یکی از دغدغه‌های سامانه فروش آنلاین سیم کارت ارزان محبی تبدیل شده است که در نتیجه این تیم تخصصی را بر آن داشته است تا با ارائه خدمات و سیم کارت‌های ارزان، افراد را به آنچه که مدنظرشان است، برساند. گفتنی است که در حال حاضر سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان بیشترین تقاضا را برای شماره‌های جذاب دارد که پر واضح است این گونه شماره‌ها دارای قیمت‌های بالایی هستند. به طور کلی اگر شما هم خواهان سیم کارت ارزان همراه اول هستید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا نمایندگی همراه اول محبی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اهمیت داشتن سیم کارت ۰۹۱۲

در هر حوزه‌ای که فعالیت داشته باشید، مسلماً با افراد زیادی در ارتباط هستید که بدون شک برای ادامه مراودات نیاز به رد و بدل کردن شماره‌ همراه است. قطعا با ما هم‌عقیده هستید که شماره‌ سیم کارت ۰۹۱۲ از اعتبار بیشتری نسبت به سایر سیم‌ کارت‌ها برخوردار است و این موضوع می‌تواند وجهه‌ شغلی‌تان را ارتقا دهد. به همین علت تقاضاها برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ افزایش یافته که این موضوع سبب بیشتر شدن قیمت این نوع سیم کارت‌ها شده است. با این حال با توجه به چنین شرایطی، باز هم می‌توان به سیم کارت ارزان همراه اول دسترسی داشت که برای این منظور استفاده از خدمات نمایندگی همراه اول محبی توصیه می‌شود.

منظور از سیم کارت همراه اول ارزان چیست

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که سیم کارت همراه اول ارزان قیمت، سیم کارت‌هایی هستند که غیر رند بوده و دقیقاً شبیه بسیاری از سیم کارت‌های قابل فروش در مراکز مختلف هستند. از طرفی عده‌ای دیگر این نوع سیم کارت‌ها را سیم کارت‌های اعتباری می‌دانند یا اینکه فکر می‌کنند زنگ‌خور این نوع سیم کارت‌ها آنقدر بالاست که صاحب جدید را کلافه خواهد کرد. به طور کلی سیم کارت ارزان قیمت در نگاه اکثر افراد یک سیم کارت کارکرده است که در اینجا نیاز است عنوان کنیم در سامانه فروش آنلاین سیم کارت همراه اول محبی، چنین سیم کارت‌هایی کاملاً رند و صفر هستند و با قیمت‌های جذابی نیز واگذار خواهند شد.

مزیت‌های خرید سیم‌ کارت ۰۹۱۲ ارزان

علاوه بر افزایش وجهه شغلی، خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ دارای مزیت‌های مختلف دیگری نیز است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها خواهیم پرداخت:

  • قیمت بسیار پایین که صرفه‌ اقتصادی خواهد داشت.
  • کار نکرده بودن سیم کارت و صفر بودن آن. (البته به شرط انتخاب یک نمایندگی معتبر).
  • کامل بودن کلیه خدمات در نظر گرفته شده به خریداران نسبت به سیم کارت‌های گران‌قیمت.
  • اعتبار بسیار عالی با توجه به هزینه‌هایی که برای خرید آن در نظر گرفته می‌شود.
  • تنوع خطوط ۰۹۱۲ به جهت انتخاب نوع شماره و احتمال بیشتر رند بودن آن.
  • دائمی بودن سیم کارت ۰۹۱۲ و دارا بودن کلیه امکانات.
  • بهترین انتخاب برای افرادی که برای اولین بار قصد خرید سیم کارت ارزان قیمت دارند.

آیا سیم کارت ۰۹۱۲ برای سرمایه‌گذاری مناسب است

همان‌طور که می‌دانید بسیاری از افراد در گذشته به سرمایه‌گذاری سیم کارت می‌پرداختند که این موضوع در حال حاضر نیز رواج دارد و با توجه به قیمت به‌صرفه سیم کارت ۰۹۱۲ توصیه می‌کنیم که اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید، این نوع سیم کارت‌ها بهترین مورد هستند. به طور کلی سیم کارت‌های رند و معمولی ۰۹۱۲ که پس از خرید شامل خدمات تحویل فوری خواهند شد به خوبی می‌توانند در آینده با قیمت‌های بیشتری به فروش برسند. بنابراین سرمایه‌گذاری روی سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ همین الان که در بازه‌ قیمتی پایین قرار دارند، بهترین زمان ممکن است.

نسبت افزایش ارزش و سوددهی سیم کارت های ۰۹۱۲ از سال ۱۳۹۳ تا ۱۴۰۱

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۱ : قیمت در سال ۱۳۹۳ یک میلیون و نهصد هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۵۵ میلیون تومان یعنی ۲۹ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۲ : قیمت در سال ۱۳۹۳ نهصد و پنجاه هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۲۵ میلیون تومان یعنی ۲۶ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۳ : قیمت در سال ۱۳۹۳ هفتصد و بیست هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۱۶ میلیون و پانصد تومان یعنی ۲۳ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۴ : قیمت در سال ۱۳۹۳ پانصد و پنجاه هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۱۲ میلیون و پانصد تومان یعنی ۲۳ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۵ : قیمت در سال ۱۳۹۳ پانصد و سی هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۱۲ میلیون تومان یعنی ۲۳ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۶ : قیمت در سال ۱۳۹۳ چهارصد و پنجاه هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۱۰ میلیون تومان یعنی ۲۲ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۷ : قیمت در سال ۱۳۹۳ سیصدوپنجاه هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۹ میلیون تومان یعنی ۲۶ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۸ : قیمت در سال ۱۳۹۳ دویست و پنجاه هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۸ میلیون و چهارصد هزار تومان تومان یعنی ۳۴ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ (سیم کارت ارزان) : قیمت در سال ۱۳۹۳ دویست و ده هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۸ میلیون و پانصد هزار تومان یعنی ۴۰ برابر

سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ (سیم کارت ارزان) : قیمت در سال ۱۳۹۳ دویست هزار تومان ، قیمت سال ۱۴۰۱ از ۸ میلیون تومان یعنی ۴۰ برابر

منبع اطلاعات مالی فوق با توجه به فروش یک دهه نمایندگی همراه اول محبی جمع آوری شده است

 

چرا بالاترین نرخ سوددهی و افزایش ارزش مربوط یه سیم کارت ارزان است؟

بهترین و خلاصه ترین جواب ، قیمت ارزان و مقرون به صرفه است ، سیم کارت های ۰۹۱۲ ارزان با توجه به قدرت خرید عموم جامعه بسیار مناسبتر از سایر خطوط است و همین عامل سبب پرطرفدار شدن آن است.

قیمت سیم کارت همراه اول ارزان ۰۹۱۲

همان‌طور که عرض کردیم به طور کلی خرید چنین سیم کارت‌هایی کاملاً به‌صرفه است. با این حال این نوع سیم کارت‌ها با کدهای مختلف دارای قیمت‌های متنوعی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰ که معمولاً از قیمت ۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

– سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۹ از قیمت نزدیک به ۶ میلیون تومان برای فروش عرضه می‌شود.

– سیم کارت گران‌قیمت و لوکس ۰۹۱۲ که از ۳۵ میلیون تومان به فروش خواهد رسید که مسلماً اعتبار اجتماعی بالایی خواهد داشت.

– سیم کارت ارزان معمولی که دارای تنوع زیاد در کدها بوده و سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان که از مزیت صفر بودن خطوط برخوردار هستند از دیگر موارد سیم کارت هستند که برای استعلام قیمت هر کدام نیاز به استفاده از مرکز معتبر محبی دارید که در ادامه روش‌های ارتباط با این نمایندگی را اعلام خواهیم کرد.

اهمیت انتخاب نمایندگی معتبر برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲

در نظر گرفتن یک نمایندگی معتبر برای خرید سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان از این جهت دارای اهمیت است که اگر مشکلی پس از خرید رخ دهد، با کمترین دغدغه می‌توان آن را حل و فصل کرد. ضمناً در نمایندگی‌های معتبر مراحل خرید سیم کارت کاملاً شفاف و بدون دردسر است که در این صورت خیال‌تان از بابت یک خرید مناسب راحت خواهد بود. با تمام این تفاسیر در ادامه یک نمایندگی معتبر خرید سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول ارزان را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که با خیال راحت می‌توانید این نوع سیم کارت‌ها را خریداری نمایید.

خرید سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ از نمایندگی همراه اول محبی

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله چنانچه نیاز به سیم کارت ۰۹۱۲ دارید، کافی است که به سراغ نمایندگی همراه اول محبی بروید. در این نمایندگی با انواع خطوط سیم کارت همراه اول مواجه خواهید شد که برای انتخاب شماره مدنظر دست‌تان کاملاً باز خواهد بود. از مزیت‌های انتخاب این نمایندگی می‌توان به قیمت‌های جذاب سیم کارت‌ها و همچنین رند و صفر بودن آن‌ها اشاره کرد. گفتنی است که در حال حاضر سیم کارت ۰۹۱۲ ارزان پرتقاضاترین سیم کارت همراه اول است که بسیاری از افراد برای استفاده و گاهاً نیز برای سرمایه‌گذاری اقدام به خرید این نوع سیم کارت می‌کنند. حال اگر شما هم نیاز به این نوع سیم کارت دارید، کافی است که با نمایندگی محبی در تماس باشید و به استعلام قیمت سیم کارت ارزان ۰۹۱۲ و یا در نهایت به ثبت سفارش بپردازید.

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا