مسکن

معرفی ۲ پروژه مسکونی منطقه ۲۲ تهران

منطقهٔ ۲۲ تهران که به‌عنوان یکی از بهترین مناطق تجاری_اداری شناخته می‌شود، در شمال غرب تهران واقع شده‌است. منطقهٔ ۲۲ تهران، مساحت وسیعی از شهر تهران را از آن خود کرده‌است و به موجب آن، بسیاری از ساختمان‌های تجاری در این قسمت از شهر ساخته شده‌اند.

به‌طورکلی در سال ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۰، پروژهٔ ساخت ساختمان‌هایی که سر به فلک کشیده‌ و نمای چشم‌نوازی هم دارند، در این منطقه از تهران کلید خورد. به‌ عبارتی، منطقهٔ ۲۲ تهران ازجمله مناطقی در شهر تهران است که می‌توانید زیباترین ساختمان‌ها را با بهترین مهندسی در آنجا تماشا یا حتی خریداری کنید.

چنانچه به مطالب پیرامون حوزهٔ پروژه‌های مسکونی منطقهٔ ۲۲ تهران، پروژه زاگرس چیتگر، پروژه زاگرس بام لند و … علاقه‌مند هستید، می‌توانید تا بخش پایانی این مقاله ما را همراهی کنید.

پروژه زاگرس چیتگر

ساختمان‌های پروژه زاگرس چیتگر از تاریخ ۵/۲/۱۴۰۰ تا ۱۵/۱۲/۱۴۰۰ به‌صورت پیش‌فروش در اختیار تمامی افراد قرار گرفت. در این پیش فروش، تقریباً تمامی هزینه‌های مواد موردنیاز برای ساخت و به اجرا درآوردن ساختمان‌ها به‌صورت علی‌الحساب به مشتریان اعلام می‌شود.

ساختمان‌های پروژه زاگرس چیتگر به دلیل قرار گرفتن در یکی از بهترین مناطق شهر تهران (منطقهٔ ۲۲)، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. طبق منابع گفته‌شده، هر متر از زمین در این منطقه، به اندازهٔ ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شده که می‌توان گفت به‌عنوان یک پروژهٔ تجاری از قیمتی منصفانه برخودار است.

پروژهٔ ساخت زاگرس در دی ماه ۱۴۰۱ کلید خورد. این پروژه در مجموع سهم‌های خود (سهم‌های ۳ دنگ) از متراژهای ۲۴۰، ۱۸۰ و ۱۲۰ برخوردار است. تعداد طبقات این پروه هنوز به‌طور رسمی اعلام نشده است.

پروژه زاگرس چیتگر، سومین پروژه از تعاونی ابنیه همت است که گودبرداری آن در سال ۱۴۰۰ انجام شد. این تعاونی با در اختیار داشتن سابقه‌ای چندین و چندساله از ساخت و اجرای ساختمان‌های اداری_تجاری و اداری_مسکونی، یک قدم بسیار خوب در راستای یک پروژهٔ ساختمانی دیگر به نام زاگرس برداشت.

 • ویژگی‌های پروژه زاگرس چیتگر

همان‌طور که بالاتر هم گفتیم، پروژه زاگرس چیتگر ازجمله پروژه‌های بسیار خوب است که در منطقهٔ ۲۲ تهران واقع شده‌است و طبق گفتهٔ شرکت مذکور، قرار بر این است که برج زاگرس تا تاریخ ۵/۱۰/۱۴۰۵ در اختیار صاحبان آن قرار بگیرد.

این برج از ویژگی‌هایی هم برخوردار است که برخی از مهم‌ترین آن‌ها به این شرح است:

 1. دارای ۱۰ هزار متر تراکم تجاری و ۴۰ هزار متر مسکونی؛
 2. تحویل سند طی ۲۴ ماه؛
 3. قرارگیری پروژه در اطراف دریاچه؛
 4. برخوردار از امتیازی بین ۷ تا ۱۰؛
 5. ۷۰۰۰ متر متراژ کل زمین؛
 6. دارای پارکینگ مجزا؛
 7. برخودار از سالن اجتماعات، لابی مجلل و انباری؛
 8. سالن ورزشی اختصاصی؛
 9. دارای اینترنت مرکزی؛
 10. لابی‌من ۲۴ساعته.

پروژه زاگرس بام لند

پروژه زاگرس بام لند یکی دیگر از برج‌های واقع‌شده در منطقهٔ بسیار زیبای چیتگر است. این برج با الهام از معماری ایرانی و بادگیرهای کویری ایران، نمایی جذاب در مقایسه با برج‌های آن منطقه را از آن خود کرده‌است.

بام‌لند علاوه‌بر این‌که یک منطقهٔ تجاری است، به‌عنوان منطقهٔ تفریحی نیز شناخته می‌شود، زیرا از مسیر پیست دوچرخه‌سواری گرفته تا گروه‌های موسیقی خیابانی را می‌توانید در پروژه زاگرس بام‌ لند پیدا کنید و از تماشای آن‌ها لذت ببرید.

فضایی دنج و آرامش‌بخش در پروژه بام‌لند چیتگر سبب شده‌است تا بسیاری از صاحبان کافه و رستوران، شعبه‌ای را هم در این منطقه راه‌اندازی کنند. درواقع پس از احداث و راه‌اندازی، با استقبال خوب مردم هم همراه بوده‌اند.

مرکز خرید پروژه بام لند، با در اختیار داشتن زمینی به مساحت ۶۵۰۰۰ مترمربع، بهترین واحدهای تجاری و مراکز خرید را در خود جای داده‌است. همچنین این برج ازلحاظ موقعیت مکانی در زیباترین بخش از منطقه چیتگر قرار گرفته‌است.

این برج ۱۲طبقه که نمایی آجری، سنگی و آلمینومی دارد، توسط گروه توسعه مهندسی بام کلید خورده و به اجرا درآمده است. یکی از مکان‌های جذاب این بام‌ لند، دروازه طهرون است که حسی آشنا از قهوه خانه‌های قدیمی را در شما زنده می‌کند.

 • ویژگی‌های پروژه زاگرس بام لند

این پروژهٔ موفق در تهران، از ویژگی‌های متمایزی نسبت به سایر برج‌های واقع‌شده در آن منطقه برخوردار است که برخی از بهترین ویژگی‌های آن عبارت‌اند از:

 1. امکان اجرای موسیقی زندهٔ خیابانی؛
 2. برخوردار از سالن آمفی تئاتر و امکان اجرای برخی از جشن‌ها در آن؛
 3. دارای پیست دوچرخه‌سواری؛
 4. برخوردار از هایپرمارکت، کافی‌شاپ، رستوران، شهربازی و فودکورت؛
 5. دارای لابی‌من شبانه‌روزی؛
 6. اطفای حریق خوکار؛
 7. دارای اینترنت مرکزی؛
 8. امکان ماهی‌گیری در دریاچه.

اگر نیاز به مطالعه بیشتر درباره پروژه زاگرس دارید پیشنهاد ما سایت مسکن صدف است. برای دسترسی به مقاله کامل این وب سایت اینجا کلیک کنید.

برج تریتیوم چیتگر

یکی دیگر از پروژه‌های جذاب در منطقه‌ٔ ۲۲ تهران، برج تریتیوم چیتگر است. در ساخت برج تریتیوم از بهترین مواد استفاده شده که این امر می‌تواند نشان‌دهندهٔ کیفیت بسیار بالای این پروژه ساختمانی باشد.

برج تریتیوم چیتگر از ۲۱ واحد مشکونی تشکیل شده‌است و در قالب ۲ برج ۲۶ طبقه در اختیار مالکان آن قرار گرفته‌است. ناگفته نماند که برج تریتیوم چیتگر، نسبت به برخی از ساختمان‌های اداری_تجاری و تجاری_مسکونی از جذابیت بیشتری برخوردار است.

خریداران تریتیوم می‌توانند هم به‌صورت مسکونی و هم به‌صورت سرمایه‌گذاری از آن استفاده کنند. اگر به قصد سرمایه‌گذاری، یک واحد، یک طبقه یا بخش اعظمی از این برج را خریداری می‌کنید، درواقع نوعی سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت انجام داده‌اید که بازدهی کوتاه مدت را برای شما درپی دارد.

این برج جذاب توسط شرکت نیکان سازه سدید در شهرک گلستان و ضلع غربی منطقه چیتگر احداث شده‌است. ویوی زیبا، دسترسی راحت و برخورداری از موقعیت مکانی خوب از دیگر مزیت‌های این برج به‌شمار می‌روند.

معرفی ۲ پروژه مسکونی منطقه ۲۲ تهران

 • ویژگی‌های برج ترتیتیوم چیتگر

برج تریتیوم چیتگر از ویژگی‌های درخور توجهی برخوردار است که برخی از بهترین و مهم‌ترین ویژگی‌های آن عبارت‌اند از:

 1. دارای لابی‌من ۲۴ساعته؛
 2. برخوردار از سالن اجتماعات؛
 3. دارای سیستم اطفا حریق؛
 4. دارای سیستم گرمایش و سرمایش برای هر واحد به‌صورت جداگانه؛
 5. قابلیت سکونت و سرمایه‌گذاری؛
 6. دارای آسانسور با ظرفیت بالا؛
 7. برخوردار از روف گاردن.

همانند پروژه زاگرس، اگر میخواهید اطلاعات بیشتر و دقیق تری در خصوص پروژه تریتیوم vip به دست آورید لطفا بر روی این لینک کلیک کنید.

کلام‌آخر

در این مقاله به بررسی مهم‌ترین نکات در رابطه با پروژه‌های مسکونی منطقهٔ ۲۲ تهران پرداخته شد. پروژه زاگرس چیتگر، پروژه زاگرس بام لند، برج تریتیوم چیتگر و ویژگی‌های آن‌ها ازجمله عناوین مورد بحث ما در این مطلب بودند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا