تجارت امروز TejaratEmrouz.ir

روابط عمومی و نقش موثر آن بر پیشرفت سازمان

روابط عمومی و نقش موثر آن بر پیشرفت سازمان

روابط‌عمومی و نقش موثر و فعال آن، پیشران این تغییر و تحولات بنیادین است تا در کنار مدیران استراتژیست و کارکنان تلاشگر شرکت، برای درونی کردن پایه های اصلی مکتب یادگیری مدیریت در تفکر و رفتار منابع انسانی سازمان (شامل تفکر سیستمی، مدلهای ذهنی، آرمان مشترک، یادگیری تیمی و قابلیتهای شخصی)، به عنوان زمینه اصلی برای تجلی قابلیتهای بالقوه نامحدود ایشان، همت خود را مصروف نماید.
برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند در مصلا

برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند در مصلا

دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ دی ماه، در مصلای تهران شروع به کار می کند.
شرکت های ارزش افزوده به رغم هشدارها به فعالیت خود ادامه می دهند

شرکت های ارزش افزوده به رغم هشدارها به فعالیت خود ادامه می دهند

وزیر ارتباطات طی ماه های گذشته از تخلفات در رابطه با خدمان ارزش افزوده و اخذ مبالغ اجباری از کاربران سخن به میان آورد. ماجرا از توییت وزیر ارتباطات آغاز شد. او در توییتی به صورت تهدیدآمیز صحبت از افشای فعالیت‌های شرکت‌های خدمات ارزش‌افزوده کرد.
2.6 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری سونی روی دوربین‌های گوشی

2.6 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری سونی روی دوربین‌های گوشی

در سال‌های اخیرا تعداد شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است و چینی‌ها به شکل جدی وارد رقابت‌ها شده‌اند. این موضوع باعث شده است تا شرکت‌های تولید کننده قطعات گوشی‌های هوشمند در تامین حجم بالای قطعات با مشکل مواجه شوند. در حال حاضر شرکت سونی که وظیفه تولید بخش بزرگی از سنسورهای دوربین موبایل را به عهده دارد، در تامین آن‌ها با مشکل مواجه شده است.

بلاکچین‌های بومی را بشناسید

سید ولی الله فاطمی دبیر بنیاد ققنوس در یادداشتی نوشت: آن روز که در زمستان سال 96 با جمعی از باهوش‌ترین جوانان این مرز و بوم نیت کردیم که در حوزه اقتصاد هوشمند با تکیه بر فناوری نوظهور دفترکل توزیع شده(DLT) -که در میان عامه مردم بیشتر با ادبیات بلاکچین ظهور و بروز یافته است- و در قالب یک کنسرسیوم فناورانه خدمتی به مردم عزیز میهن اسلامی‌مان بکنیم، شاید حتی تصور نمی‌کردیم محصول این تلاش‌ها در اندک زمانی انقدر اهمیت پیدا کند که در معرض نظر مهم‌ترین ارکان اقتصادی کشور قرار گیرد.
مراحل مستند سازی را بشناسید

مراحل مستند سازی را بشناسید

دکتر عباس خسروانی - نگاهی دقیق به مدیریت اسناد و مستندسازی نشان می دهد که تحقق چنین امری نیاز به مقدماتی اساسی دارد، چهار اقدام اساسی در این زمینه عبارتند از:
واحدهای بازرگانی باید توانمند بشوند

واحدهای بازرگانی باید توانمند بشوند

رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان استان اصفهان گفت: ماموریت شورای تعالی پس از بررسی دقیق وضعیت موجود شرکت ها و تدوین نقشه راه آنها بر اساس فضای کسب و کار هر یک از این شرکت ها، تشویق آنها به اجرای نسخه پیشنهادی است.

"مدل‌های عارضه یابی سازمان"

پروژه عارضه یابی سازمانی باید در برگیرنده پاسخ به سوالاتی باشد که مجموعه راهکار‌ها و شرح وظایف مشاور و سازمان در آن مشخص شده باشد. از جمله اینکه چه اقداماتی و چگونه و توسط کدام بخش باید انجام شود. نتایج مورد انتظار و دستاورد‌های پروژه شامل چه مواردی است و برآورد زمان و هزینه مورد نیاز چگونه است.
خرید اینترنتی امن انواع گوشی در دیجی دو

خرید اینترنتی امن انواع گوشی در دیجی دو

نبود اطلاعات لازم می تواند پیگیری مرسوله ی پستی را دچار مشکلات جبران ناپذیری سازد. سرویس تعویض بدون قید و شرط چیزی فراتر از گارانتی است که دیگر برندهای این حوزه از آن استفاده می کنند.

لیست سفید؛ همچنان در دستور کار؟

چیزی در دنیا تحت عنوان اینترنت ملی وجود ندارد و اگر می‌خواهیم عنوان ملی برایش بگذاریم، می‌توانیم از national network استفاده کنیم؛ یعنی شبکه داخلی ملی که در سطح «اینترانت» معنا و تعریف می‌شود.
باید فرایندها را اصلاح کنیم

باید فرایندها را اصلاح کنیم

رئیس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ضمن تشریح پیامدهای مثبت پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی، بر ضرورت اصلاح فرایندهای توسعه منابع انسانی و شناسایی بازار‌های آینده و آموزش‌های متناسب با مشاغل جدید تأکید کرد.
عملا هیچ اعتمادی به شعارهای فناورانه نیست!

عملا هیچ اعتمادی به شعارهای فناورانه نیست!

اینترنت؛ بخش جدایی ناپذیر زندگی این روزهای مردم، بسترساز ایجاد کسب‌وکارهایی نو شد که بخش مهمی از اقتصاد هر کشور تشکیل می‌دهد به گونه‌ای که به ازای هر روز قطعی اینترنت، فقط در کشور ما زیان ۴۰۰۰ میلیارد تومانی را در پی دارد، ضرری که در روزهای اخیر گریبانگیر بسیاری کسب‌وکارهای آنلاین شده بود.

همه وصل هستند جز مشترکان مخابرات

در حالی که تمام مشترکان اینترنت شرکت‌های خدمات دهنده اینترنت در تهران به شبکه جهانی اینترنت وصل شده‌اند؛ شرکت مخابرات تنها شرکتی است که به شبکه جهانی وصل نیست و این موضوع باعث نارضایتی مشترکان این شرکت و ایجاد ضرر و زیان مالی برای آنها شده است.
انتقاد آیت الله سبحانی از مصوبه مجلس؛

انتقاد آیت الله سبحانی از مصوبه مجلس؛

قم - یکی از مراجع تقلید نسبت به مصوبه مجلس مبنی بر اینکه قهوه‌خانه‌ها را به عنوان اماکن عمومی معرفی نکرده است، گفت: قهوه خانه مصداق اماکن عمومی است و موضوع باید در شورای نگهبان بازنگری شود.
رئیس جهاد دانشگاهی مطرح کرد:

رئیس جهاد دانشگاهی مطرح کرد:

تشویق دانشجویان به فعالیت‌های اجتماعی
گزارش تصویری