حوادث

آدمخوار تحصیل کرده ژاپنی دوستش را تکه تکه کرد و خورد! + عکس

ایسی ساگاوا آدمخواری ژاپنی تحصیل کرده در دانشگاه سوربن فرانسه که دوست و معلم خودش را خورد.

به گزارش تجارت امروز؛ ایسی ساواگا در کودکی نارس به دنیا آمده بود و علاوه بر اندام کوچک و ریزترش نسبت به باقی کودکان اندیشه های تاریک و مخوفی هم داشت. او از همان ابتدا علاقه شدیدی به فیلم های ترسناک داشت و کمی که بزرگتر شد تصاویر خشنی را میکشید که در آن ها مملو از خون هیولا بوده است.

در دوران نوجوانیش به رون وپشت هم کلاسیانش خیره میشده است و نقاشی هایش از پیش بدتر میشده و برای اینکه درسخوان بوده است و همیشه جزو بهترین شاگردان این موضوع برایش مشکل چندانی در دوران تحصیلش برایش ایجاد نکرد.

او کمی که بزرگتر میشود از یک دختر المانی که در خیابان دیده خوشش می اید و تصمیم میگیرد شب به سراغش برود او از پنجره اتاقش وارد میشود و چشمانش به دختر میخورد که با لباس خواب دراز کشیده است او بالای سر دختر میرود و همان وقت دختر المانی از خواب بیدار میشود و جیغ میکشد که از همین رو پلیس ها اورا دستگیر میکنند از ان جایی که پدر ساواگا مردی بسیار ثروت مند بود با پول خانواده شاکی را میخرد تا شکایتشان را پس بگیرند.

آدمخوار ژاپنی

پس از این واقعه در سن ۲۰ سالگی پدر ساواگا اورا برای تحصیل به فرانسه میفرستد تا انجا در دانشگاه سوربن تحصیل کند.

و در انجا میل شدید ساواگا به ادمخواری تشدید میشود اینبار تصمیم میگیرد اینکار را انجام دهد هربار دختران تن فروش را به خانه می اورده و تفنگی را که خریده بود از پشت روی انها میگیرد اما هر بار پشیمان میشودو انهارا به قتل نمیرساند تا از دختری که همکلاسیش بوده است خوشش می اید و تصمیم میگیرد برای اینکار اعتماد اورا جلب کند.

رنه که دختری اهل هلند بود هر روز با هدایای ساواگا غافلگیر میشد و اعتمادش به او بیشتر میشد تا زمانی که ساواگا تصمیم گرفت اورا به بهانه یادگیری زبان به خانه اش دعوت کند و رنه به خانه ساواگا رفت.

و در زمانی که درحال چک کردن مطالب درسی ساواگا بود ساواگا از پشت سر تفنگ را روی سر رنه نشانه گرفت و اینبار به خود گفت دیگر شلیک میکنم و اینکار را کرد خون بر روی دیوار خانه پخش شد تمام اتاق مملو از خون شده بود و ساواگا در شوک فرو رفته بود.

طی گفته های خودش حتی پس از شلیک در اثر شوکه شدن از حال رفته بود.

آدمخوار ژاپنی

او پس از به هوش امدن به اشپزخانه رفت وچاقوی قصابی را که تهیه کرده بود به اتاق اورد و شروع به جدا کردن اعضای بدن مقتول (رنه) کرد و با او معاشقه برقرار کرد.

سپس برای خراب نشدن جسد اجزای بدن رنه را در بشقاب و سپس در فریزر گذاشت اما قسمت هایی از بدن رنه بود که ساگاوا میلی به خوردن ان ها نداشت برای همین چمدونی تهیه کرد و نیم تنه و سر جدا شده رنه را در چمدان قرار داد و تاکسی برای دریاچه نزدیک خانه شان گرفت تا چمدان را که حاوی اجزای تیکه تیکه شده بدن رنه بود به دریاچه اندازد که همسایگاه رد چکه های خون را که از چمدان بر زمین میریخت تشخیص دادند و آن را به پلیس اطلاع دادند.

ایسی ساواگا

پس از دستگیری ساواگا پلیس فرانسه کاری نتوانست انجام دهد جز آنکه اورا به محل تولدش یعنی ژاپن بازگرداندند تا انجا مورد بازخواست قضایی قرار گیرد و با کمال تعجب حکم عدم عقل و جنون به او داده شد و ساواگا بدون حتی سپری کردن یک روز در زندان ازاد شد.

و خانواده رنه بشدت از این اقدام خشمگین شدند و تمام رسانه های هلند و فرانسه و ژاپن روی این پرونده متمرکز شدند ازهمین رو ساواگا مصاحبه های زیادی را درخانه خودش انجام داد و مانگا ای را تولید کرد که تمام تصاویر و جریان قتل رنه را در ان توضیح داد.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا