خواندنی

انجام مقاله های دانشجویی، از نمره تا مهاجرت!

انجام مقاله و چاپ در مجلات و پایگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، یکی از اقدامات ارزشمند و برجسته دانشجویان است. امروزه انجام مقاله دانشجویی با اهداف مختلف و برای شرایط و امتیازات گوناگون صورت می‌پذیرد. مزایای فوق‌العاده تأثیرگذار مقاله، سبب شده تا به راحتی نتوان از انجام مقاله چشم پوشی کرد! مقالات علمی علاوه بر امتیازات مقطعی، به دلیل تقویت رزومه، عنصری ماندگار و ارزشمند برای افراد به شمار می‌روند. اگر شما هم به دنبال این عنصر گران‌بها هستید و قصد چاپ مقاله و انجام مقاله دارید، این مطلب برای شماست!

انجام مقاله، میراثی شگفت انگیز!

همه دانشجویان واحدهای درسی مختلفی را در طول دوران تحصیل خود می گذرانند. از واحدهای تخصصی اجباری و اختیاری گرفته تا دروس عمومی و پایه. اما بسیاری از این مفاهیم و یا نمرات در گذر زمان کم‌رنگ می‌شوند و چیزی جز یک معدل باقی نمی ماند! اما کارهای پژوهشی به‌ویژه انجام مقاله علاوه بر نمره مربوطه، اثری دائمی داشته و همانند میراث به جا می‌ماند.

مقاله از هر نوعی که باشد؛ اعم از همایشی کنفرانسی یا انجام مقاله isi، نقطه درخشانی در رزومه علمی شما خواهدبود. چاپ مقاله دانشجویی در ژرونال‌های مختلف، سبب تقویت رزومه و ایجاد پیشینه پژوهشی می‌شود. این امر نه‌تنها در طول دوران تحصیل؛ بلکه بعدها در مصاحبه‌های شغلی، ادامه تحصیل و مهاجرت جایگاه ارزشمندی دارد.

اهداف انجام مقاله های دانشجویی

امروزه دانشجویان و علاقه مندان به نوشتن و چاپ مقاله، اهداف گوناگونی را دنبال می کنند. احتمالاً شما هم به یکی از دلایل زیر قصد چاپ و پذیرش مقاله دانشجویی دارید.

 • انجام مقاله کلاسی و کسب نمرات لازم در واحدهای دانشگاهی نظیر سمینار و پروژه تخصصی
 • نوشتن و چاپ مقالات داخلی و خارجی برای نمره پایان نامه ارشد و یا رساله دکتری
 • نگارش مقاله علمی برای ارائه نتایج پژوهشی به مخاطبان سراسر دنیا و ثبت دستاوردها با نام شخصی
 • بهترین روش برای تقویت روزمه علمی و فعالیت در زمینه رشد و توسعه دانش تخصصی
 • چاپ مقاله برای کسب امتیاز به منظور مهاجرت تحصیلی و یا ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه‌های کشور
 • نگارش و چاپ مقاله برای کسب امتیاز و افزایش پذیرش در مصاحبه های شغلی و استخدامی

دنیای مقالات علمی و تفاوت های آن ها

امروزه به واسطه رشد چشمگیر فعالیت‌های پژوهشی و انجام مقاله، انواع مختلفی از مقالات علمی وجود دارد. اعتبار مقالات، موضوع پژوهش، روش تحقیق و زمان موردنیاز برای نگارش و اکسپت مقاله از مهمترین تمایزات آن هاست.

 • مقاله کنفرانسی و همایشی

مقالات کنفرانسی و همایشی یکی از رایج ترین و پرکاربردترین انواع مقالات علمی است. در این نوع مقالات نتایج پژوهش در قالب مقاله یا پوستر در همایش یا کنفرانس داخلی و خارجی منتشر می‌شود. زمان نسبتاً کوتاه به‌ویژه در مقالات داخلی و همچنین فرم‌بندی و فرآیند ساده، از ویژگی‌های برجسته مقاله کنفرانسی همایشی است.

 • مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی پدید آمده از یک ایده تازه و یا پژوهش بر روی یک موضوع جدید و نو هستند. در انجام مقاله علمی پژوهشی آنالیز اطلاعات و ارائه نتایج جدید در دستور کار قرار می‌گیرد. بنابراین، از جایگاه و اعتبار مناسب و با ارزشی برخوردار است. مقاله ISC یکی از نمونه های بارز و برجسته برای چاپ و اکسپت مقاله علمی پژوهشی محسوب می‌شود.

 • مقاله علمی ترویجی

در این نوع مقالات، هدف ترویج و گسترش نتایج به دست آمده در پژوهش های قبلی است. مقالات مروری با بررسی و تجزیه و تحلیل دستاوردهای پیشین از نمونه های مهم مقاله علمی ترویجی می باشد. ارائه تفسیر جدید از تحقیقات قبلی سایر پژوهشگران و ارائه نتایج و دستاوردهای تازه از ویژگی‌های این نوع مقالات است.

 • مقالات معتبر خارجی نظیر انجام مقاله ISI، Scopus و

بدون شک مقالات بین المللی و چاپ شده در ژورنال‌های شناخته شده و معتبر، بالاترین اعتبار و امتیاز را دارند. این نوع مقالات نظیر مقاله isi، Scopus، PubMed و JCR از جمله معتبرترین مقالات علمی دنیا هستند. کسب بالاترین امتیاز و اعتبار و همچنین فرصتی ایده‌آل برای مهاجرت تحصیلی و استخدام از مزایای چاپ مقاله خارجی است. هرچند در قیاس با سایر انواع مقالات به فعالیت و زمان بیشتری برای نگارش و چاپ نیاز دارد.

انجام مقاله های دانشجویی، از نمره تا مهاجرت!

مشاوره تخصصی، رمز موفقیت در اکسپت مقاله

یکی از بهترین ابزارها برای انجام مقاله دانشجویی با بهترین کیفیت و سرعت، مشاوره تخصصی است. مشاوره به شما این امکان را می دهد تا با چشم اندازی روشن اقدام به مقاله نویسی نمایید. پیچ و خم های مسیر را بشناسید و با برنامه ریزی و زمان بندی دقیق پیش بروید. همچنین زمان خود را مدیریت کرده و بهترین روش و موضوع را باتوجه به هدف خود از نوشتن مقاله انتخاب کنید. پس توصیه می‌کنیم، حتماً پیش از شروع به مقاله نویسی نسبت به دریافت مشاوره توسط متخصصان و مشاوران کاربلد اقدام نمایید.

نکات کلیدی برای انجام مقاله دانشجویی

 • پیش از آغاز به انجام و یا سفارش مقاله، حتماً به هدف خود از انجام مقاله نویسی توجه داشته باشید. مسلماً مقاله کلاسی با هدف کسب نمره با چاپ مقاله با هدف مهاجرت تحصیلی از جهات گوناگون متفاوت است. این امر یعنی توجه به هدف از اکسپت مقاله، در انتخاب نوع، زمان مورد نیاز و پایگاه چاپ مقاله اثرگذار است.
 • اعتبار مقاله مهمترین مشخصه و ویژگی برای تقویت رزومه است. موضوع مقاله در کنار اعتبار مقالات استفاده شده دو عامل مهم در این خصوص می‌باشد. سعی‌کنید از موضوعات جدید، غیرتکراری و نوآورانه و همچنین مقالات معتبر و به‌روز چاپ شده توسط محققین برجسته استفاده نمایید.
 • فرمت بندی و رعایت دقیق سرفصل ها و معیارهای نگارشی، نقش مهمی در انجام و چاپ تضمینی و فوری مقاله دارد. فرمت هر مقاله توسط پایگاه چاپ مقاله در قالب تمپلیت در اختیار نویسندگان قرار می‌گیرد. به استانداردهای مقاله نویسی و فرمت مقاله پایبند بوده و به دقت آن را رعایت نمایید.
 • انجام مقاله نیازمند رعایت نکات و تکنیک های مختلف و متعددی است. نکاتی که یادگیری و تسلط بر آن ها شاید کار ساده ای نباشد. ضمن آن که ممکن است با محدودیت زمان و یا موانع مختلفی روبه رو شوید. از این رو سفارش و خرید مقاله دانشجویی در سایت‌های معتبر چاپ مقاله، راهکار مناسبی به شمار می رود.

انجام مقاله های دانشجویی، از نمره تا مهاجرت!

انجام مقاله با کارت پروژه

اگر به دنبال سفارش مقاله دانشجویی در بهترین سایت انجام مقاله هستید، کارت‌پروژه انتخابی ایده آل و هوشمندانه است. چون:

 • کارت پروژه یک مجموعه تخصصی در زمینه انجام مقالات علمی است. از تیم تخصصی و کارشناسان حرفه ای و باتجربه استفاده می کند.
 • در کارت پروژه صفر تا صد مقاله اعم از مشاوره تخصصی، انتخاب موضوع، نوشتن و چاپ مقاله صورت می‌پذیرد.
 • در کارت پروژه انواع مقالات علمی پژوهشی، کنفرانسی، همایشی، ترویجی، تحلیلی و توصیفی ارائه می‌شود.
 • سفارش نوشتن مقاله و چاپ در ژورنال‌های مختلف، برای تمامی مقاطع و رشته‌های دانشگاهی فراهم است. اعم از کارشناسی، ارشد و دکتری در رشته‌های فنی و مهندسی، پزشکی، دندانپزشکی، اقتصاد، حسابداری و …
 • می توانید انجام انواع مقالات داخلی و خارجی معتبر نظیر مقاله isi، Scopus و PubMed را به کارت بسپارید.
 • کارت پروژه خدمات انجام مقاله دانشجویی را با تضمین کیفیت و پشتیبانی فعال شبانه روزی ارائه می‌کند.
 • علاوه بر خدمات مرتبط با نگارش و چاپ مقاله، سایر خدمات نظیر ویرایش مقاله، فرمت‌بندی، ریوایز و خلاصه‌سازی نیز در کارت قابل انجام است.
 • در کارت پروژه انجام مقاله ارزان و قیمت مناسب، مطابق با شرایط دانشجویی صورت می پذیرد.

همان طور که مشاهده می‌کنید، همه چیز برای انجام مقاله دانشجویی با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات آماده است. همین حالا به karet.ir مراجعه کنید و با مشاهده خدمات مختلف نگارش و چاپ مقاله شگفت زده شوید! شما در کارت‌پروژه هیچ محدودیتی در سفارش مقاله ندارید و می‌توانید صفر تا صد مقاله را به ما بسپارید. از مشاوره تخصصی بهره مند شده و از پشتیبانی فعال و تضمین کیفیت استفاده نمایید.

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا