هنری

بیوگرافی سحر گلدوست در نقش ثریا، سریال در انتهای شب 

سحر گلدوست، بازیگری است که با بازی در سریال در انتهای شب با نقش ثریا به شهرت رسید. در ادامه به بیوگرافی کاملسحر گلدوست در نقش ثریا می پردازیم.

به گزارش تجارت امروز؛ حتما شما هم این روزها در فضای مجازی،سحر گلدوست در نقش ثریا را زیاد می بینید. در ادامه زندگی شخصی و تصاویر زیبای این بازیگر را در اختیار شما می گذاریم.

بیوگرافی سحر گلدوست در نقش ثریا، سریال در انتهای شب

سحر گلدوست بازیگر جوانی که در حال حاضر نقش ثریا در سریال درانتهای شب را بازی می کند، سحر گلدوست در نقش ثریا متولد سال ۱۳۶۵ در شهر شیراز می باشد.

این بازیگر فعالیت خود را از تئاتر آغاز کرده است. این بازیگر در اولین فیلم سینمایی که نقش آفرینی کرده است، بسیار خوب درخشید.

سابقه کاری سحر گلدوست در نقش ثریا، سریال در انتهای شب

سحر گلدوست در نقش ثریا مانند، بازیگرهای دیگر شروع کاریش از تئاتر می باشد. تقریبا از سال ۱۳۹۵ این بازیگر درتئاتر شروع به کار کرده است. سپس در سن ۳۵ سالگی از شیراز به تهران آمد و در موسسه بازیگری بامداد، دوره بازیگری دیده است.

سحر گلدوست، توسط اصغر فرهادی برای بازی در فیلم قهرمان معرفی شد و از آنجا شهرت و دیده شدن این بازیگر آغاز شد و نقش مهمی را در این فیلم ایفا کرد.

سحر گلدوست در سریال قهرمان، روبه روی امیر جدیدی قرار گرفت که به کارگردانی اصغر فرهادی ساخته شد و توانست توانایی و استعداد خود را به خوبی نشان بدهد.

هم اکنون در سال ۱۴۰۳، سحرگلدوست در سریال در انتهای شب نقش ثریا را خیلی خوب بازی می کند و باعث جذابیت هر چه بیشتر این سریال شده است.

جوایز سحرگلدوست

قهرمان اولین تجربه حرفه ای او در نقش فرخنده و در مقابل دوربین بود. این فیلم در حدی برای سحر گلدوست موفقیت آمیز بود که او توانست برای ایفای نقش فرخنده نامزد بهترین بازیگر زن در جشن حافظ شود. دومین تجربه بازیگری مهم سحر گلدوست سریال در انتهای شب و در نقش مادری تنها به نام ثریا است

انتهای مطلب/آ.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا