خودرو

جزئیات پیش فروش 3 خودرو KMC T8 ،KMC A5 و جک J4 کرمان موتور

کرمان موتور شرایط فروش سه محصول جدید خود را به‌صورت نقدی و اقساطی ویژه نیمه دوم خرداد اعلام کرده است. این شرایط از 29 خرداد آغاز و تا 15 تیر و یا پایان ظرفیت فروش ادامه خواهد داشت.

به گزارش تجارت امروز؛ مطابق اعلام شرکت خودروسازی کرمان موتور در این طرح های فروش، پیکاپ KMC T8 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل ۶۰ روزه، شاسی‌بلند KMC A5 به صورت اقساطی با تحویل ۹۰ روزه و سدان جک J4 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل ۹۰ روزه به فروش خواهند رسید.

KMC A5 کرمان موتور با قیمت ۱ میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت اقساطی از ۲۹ خرداد تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی در آدرس https://customer.kermanmotor.ir به فروش می رسد. پیش پرداخت خودرو A۵ مبلغ ۱ میلیارد تومان است و در اقساط ۱۸ و ۳۰ ماهه به فروش خواهد رسید.مبلغ اقساط در پیش فروش ۱۸ ماهه ۶ قسط حدود ۶۰ میلیون تومانی است و در فروش ۳۰ ماهه ۱۰ قسط حدود ۴۴ میلیونی از خریداران دریافت خواهد شد.

مدل خودرو A۵ در این طرح فروش ۱۴۰۳ اعلام شده و سند خودرو تا تسویه نهایی در رهن شرکت کرمان موتور است. زمان تحویل خودرو در این طرح پیش فروش ۹۰ روز کاری اعلام شده است و خودرو A۵ در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه ای متالیک عرضه می شود.

پیش فروش کرمان موتور جزئیات پیش فروش 3 خودرو KMC T8 ،KMC A5 و جک J4 کرمان موتور جزئیات پیش فروش 3 خودرو KMC T8 ،KMC A5 و جک J4 کرمان موتور

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا