سکه و طلا

«سکه کارت» چیست؟

سرویسی که همزمان با پیش‌فروش سکه عرضه می‌شود، طرح کارت‌سکه است.

در آستانه پیش فروش سکه که از فردا در بانک ملی آغاز می‌شود، این بانک عرضه کارت اعتباری سکه بهار آزادی را در دستور کار قرار داد.
به گزارش تجارت امروز، سرویسی که همزمان با پیش‌فروش سکه عرضه می‌شود، طرح کارت‌سکه است که به جای سکه، کارت صادر شده و حتی در صورتی که شخص مقابل شما نیز دارای سکه‌کارت باشد، می‌توان سکه‌ها را کارت به کارت کرد و تنها بانک ملی قابلیت این کار را دارد.
مدیرعامل بانک ملی در مراسم افتتاح دستاوردها و تجهیزات و فناوری‌های جدید این بانک گفت: برنامه‌ریزی‌هایی نوآورانه‌ای از دو سال گذشته انجام شد که حاصل آن دستاوردهایی است که برای اولین بار در پیشرفته‌ترین حالت معرفی می‌شوند.
 حسین‌زاده با بیان اینکه ما با همکاری دانشگاهی و علمی و جذب نخبگان و متخصصان داخلی و شرکت‌های پیشرو و همچنین با گرفتن دانش فنی اروپایی‌ها این فناوری‌ها را به دست آوردیم گفت: قرار بود این دستگاه‌ها در نمایشگاه رونمایی شود اما فکر کردیم که در آن هیاهو نمی‌توانیم به جامعه فکر کنیم و جا داشت که با توجه به جایگاه بانک ملی مراسمی خاص داشته باشیم و از همین جهت اولین ملی‌شو برگزار شده است.
وی با نام بردن از دو سامانه ای که سال گذشته شروع شد، سامانه «بام» و «بله» عنوان کرد که سال گذشته در عمل با این دو سامانه پا به عرصه بانکداری دیجیتال گذاشته‌ایم.
او همچنین اظهار کرد: توریست‌کارت هم در پیشرفته‌ترین حالت خود عرضه شده و با قابلیت اسکن پاسپورت، قابلیت صدور توریست‌کارت و انجام تبدیلات به ۱۹ ارز تعریف شده و به نرخ روز و برای اولین بار در تبریز و فرودگاه امام خمینی(ره)، هتل‌های پنج ستاره و فرودگاه‌ها در دسترس قرار می‌گیرد.
حسین‌زاده با معرفی ملی‌فاند استارتاپ که به واسطه آن به انواع و اقسام خیریه‌ها می‌توان کمک کرد، گفت: در بخشی از این استارتاپ با بیان ایده‌های جوانان می‌توان برای آنها سرمایه‌گذار پیدا کرد و بانک ملی دو طرف را تضمین می‌کند.
وی همچنین در پایان با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته برروی جوانان خود سرمایه‌گذاری می‌کنند و اینچنین است که می‌توانند جهان اول باشند، تصریح کرد: در چند روز آینده شعبه جوانه‌های بانک ملی در دزاشیب افتتاح خواهد شد.
انتهای مطلب
امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا