خودرو

مشخصات فنی مرسدس بنز S کلاس مدل 2025

مرسدس بنز S کلاس مدل 2025، نسبت به مدل خود تغییرات جزئی دارد. که در این مقاله به بررسی کامل این تغییرات می پردازیم.

مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۲۵، یک مدل سافرشی است که با آپشن و طراحی متفاوت معرفی شد. رنگ بدنه ی خاصی که در این مدل در نظر گرفته اند باعث جذابیت بیشتر این ماشین شده است.

معرفی مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۲۵

کلاس S به عنوان یک سدان با سوخت احتراق با یک تازه سازی دقیق برای مدل سال ۲۰۲۵ وارد آخرین قسمت خود می شود این کاملا در مورد جزئیات است.

بررسی طراحی داخلی مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۲۵

مرسدس بنز S کلاس مدل 2025 طراحی داخلی

در طراحی داخل، سرپناه های راحتی که یک بالش کرکی بین مدل مو و چرم سنتی قرار می دهند، تجهیزات استاندارد خواهند بود.

گزینه های پخش یک به یک افزایش می یابد، مرسدس ridevu شرکت Sony Pictures Entertainment را ادغام می کند، فیلم ها را از کتابخانه سونی به داخل کابین و به دستگاه های داخل کابین منتقل می کند.

اصلاحات رابط کاربری سفارشی آن فقط برای کلاس S، که شامل کنترل والدین است، اجازه می دهد تا محتوا به طور همزمان در شش صفحه نمایش مختلف در ماشین یا دستگاه های شخصی پخش شود یا به طور مستقل در هر دستگاه تماشا شود.

نگاهی بر طراحی ظاهری مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۲۵

مرسدس بنز S کلاس مدل 2025 طراحی ظاهری

تنها کسانی که سال به سال از پالت رنگ کلاس S پیگیری می کنند می دانند که این یکی با سدان ۲۰۲۴ با نگاه کردن به خارج متفاوت است. دو رنگ جدید نقره ای متالیک و قهوه ای متالیک هستند.

همچنین در این طراحی گزینه ای اضافه شده است که فراموشی سر نشینان را در صندلی عقب یادآوری میکند. و اگر کدوکان یا حیوانات در صندلی عقب باشند به شما هنگام پیاده شدن یادآوری خواهد کرد.

خریداران می‌توانند از طریق بخش Manufaktur مرسدس، خودروی خود را شخصی‌سازی کنند. این بخش ویژگی‌هایی مثل ۱۲ رنگ بیرونی اختصاصی و تریم چوب گردوی داخلی را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

مهم ترین آپشن مرسدس بنز S کلاس مدل ۲۰۲۵

یکی از ویژگی‌های مهم این سدان لوکس آلمانی سیستم خودران سطح سه بود که حالا با اضافه شدن قابلیت تغییر مسیر خودکار، ارتقائی جزئی را تجربه کرده است.

بدین ترتیب، برای تغییر مسیر دیگر نیازی به حرکت دادن دسته‌راهنما نیست و اگر خودرو احساس کند فضای کافی برای سبقت گرفتن از خودروی کندتر وجود دارد، به‌طور خودکار این کار را انجام می‌دهد. البته این ویژگی فقط برای اروپایی‌ها جدید خواهد بود زیرا قبلاً امکان سفارش آن در آمریکای شمالی وجود داشت.

انتهای مطلب/آ.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا