شبکه های اجتماعی

همستر کامبت کی لیست می شود؟/ قیمت اولیه به ۰.۴ دلار رسید

حساب رسمی جامعه همستر کامبت در توییتر، با انتشار توییتی از لیست شدن HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی «XTexchange» خبر داد. طبق داده‌های وب سایت کوین‌مارکت‌کپ، XTexchange یک صرافی سنگاپوری است که در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شده است.

به گزارش تجارت امروز؛ نکته جالب این است که طبق توییت ذکر شده، قیمت هر توکن همستر ‌کامبت در بازار پیش از عرضه این صرافی به حدود ۰.۶ دلار می‌رسد.

قیمت HMSTR در حال حاضر هم در نزدیکی همین محدوده در نوسان است. با این حال لیست شدن‌ همستر کامبت در بازار پیش از عرضه کوکوین دوباره به تعویق افتاده‌ و به ۲۸ ژوئن (۸ تیر) موکول شده‌ است.

حساب رسمی شبکه تون (TON) در اکس (توییتر سابق)، پیامی منتشر کرده و شوک بزرگی به طرفداران این بازی وارد کرده است تا آینده همستر کامبت، همچنان مبهم و نامشخص باقی بماند.

زنگ خطر برای کاربران همستر کامبت به صدا درآمد.

در حالی که کاربران بازی تلگرامی همستر کامبت از مرز ۱۵۰ میلیون نفر عبور کرده است و طرفداران این بازی در انتظار لیست شدن همستر کامبت و فروش دارایی‌های خود هستند، حساب رسمی شبکه تون (TON) در شبکه اجتماعی اکس (توییتر سابق)، پیامی منتشر کرده و شوک بزرگی به طرفداران این بازی وارد کرده است تا آینده همستر کامبت، همچنان مبهم و نامشخص باقی بماند.

حساب رسمی بلاکچین تون، در این پیام گفت: تعداد کاربران این بازی در تلگرام، به ۱۵۰ میلیون نفر رسید، اما چه تعداد از این کاربران به بلاکچین تون مهاجرت خواهند کرد؟

با توجه به لحن این پیام، بسیاری از کارشناسان معتقدند این خبر می‌تواند زنگ خطری برای کاربران همستر کامبت باشد، زیرا اگر تعداد کاربران مورد نظر به بلاکچین تون وارد نشوند، ممکن است این شبکه از لیست شدن همستر کامبت در بلاکچین خود جلوگیری کند و آینده این ارز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

این موضوع در حالی است که رقبای همستر کامبت مانند تپ سواپ، یس کوین و دات کوین تا کنون عملکرد خوبی از خود نشان دادند و بیش از هر زمان دیگری به لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال نزدیک هستند.

نوسانات HMSTR در بازار پیش از عرضه همچنان ادامه دارد و قیمت همستر کامبت در حال حاضر در یک صرافی به ۰.۳۸ دلار رسیده‌ است.

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۴ دلار رسید.

نوسانات بازار پیش از عرضه به شدت زیاد است.

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۴ دلار رسیده‌ است. این ارز متعلق به یک بازی تلگرامی به همین نام است که حدود ۱۶۰ میلیون کاربر دارد. البته به طور دقیق مشخص نشده است که چند درصد از این کاربران بازیکنان واقعی آن هستند.

قیمت همستر کامبت در بازارهای پیش از عرضه صرافی‌های مختلف با هم فرق دارد. توسعه‌دهندگان همستر ‌کامبت در تلاش هستند تا آن را در بازارهای پیش از عرضه صرافی‌های مختلف لیست کنند. برای مثال صرافی کوکوین بارها لیست شدن این ارز را در بازار پیش از عرضه خود به تعویق انداخت.

کوکوین حتی بعد از یک بار لیست کردن آن دوباره ارز مذکور را از پلتفرم خود حذف کرد. این پلتفرم قرار بود توکن HMSTR را دوباره ۲۵ ژوئن (۵ تیر) در بازار پیش از عرضه خود لیست کند اما دوباره آن را به ۲۸ ژوئن (۸ تیر) به تعویق انداخته است.

در هر صورت تا زمانی که قیمت همستر کامبت در بازار اسپات مشخص نشود و توکن آن در این بازار لیست نگردد، نمی‌توان به نتیجه خاصی رسید. بازار پیش از عرضه ریسک به شدت زیادی دارد و همین مسئله باعث می‌شود سازوکار آن برای کشف قیمت خیلی موثر نباشد.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا