حوادث

وحشت مردم از موجودی که نیمه ای از آن شبیه انسان و نیمه دیگر آن شبیه حیوان بود +فیلم

موجود عجیب الخلقه ای که نیمه ای از آن شبیه انسان و نیمه دیگر آن شبیه حیوان بود موجب ترس و وحشت ساکنان محلی منطقه ای در آرژانتین شد.

به گزارش تجارت امروز؛ آیا پرسه زدن هیولاها در شب تنها یک افسانه است؟ آیا شیاطین تنها در کتاب های هری پاتر وجود دارند؟ پس موجود عجیب الخلقه ای که موجب ترس و وحشت مردمان محلی منطقه ای در آرژانتین شده است چه می تواند باشد؟ این هیولا که به تازگی در شهر “سانتا فه ” آرژانتین دیده شده است یک سگ جرمن شپرد و یک سگ پیت بال را از پای در آورده است.

در تصویری که از این حیوان عجیب الخلقه بدست آمده است آن را با  چهار دست و پای  بلند و باریک نشان می دهد. این حیوان عجیب در قمت پشت خود دارای قوزی مانند یک شتر، گردنی دراز و  صورتی شبیه به یک اسب یا خرگوش دارد. گفته می شود این حیوان عظیم الجثه دارای بیش از ۲,۵ متر طول بوده است.

متاسفانه تاکنون تنها یک عکس از این حیوان عجیب تهیه شده است. ویدئوی مربوط به آن بلافاصله در یوتیوب منتشر گردید و تاکنون بیش از ۳۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : ” این حویان در فیلیپین نیز وجود دارد و به آن ” اسوانگ” ( مردی که به یک سگ هیولا تبدیل شده است)  می گویند. این حیوان یک شیطان است و می تواند به گربه یا یک پرنده بزرگ تبدیل شود.

انتهای مطلب

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا