بورس

پیش بینی بورس؛ 5 اسفند 1402

پیش بینی بورس فردا؛ 5 اسفند 1402 به شرح زیر می باشد.

به گزارش تجارت امروز؛ پیش بینی بورس فردا؛ ۵ اسفند ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشد.

پیش بینی یک روند تعادلی و تغییرات دو تا سه هزار واحدی را خواهیم داشت. هشدار جدی بانک مرکزی به بانک‌ها، نقره‌داغی در صورت عدم رعایت نرخ سود خبر قابل تأملی بود.

معاون نظارت بانک مرکزی گفته است در راستای حسن اجرای مقررات و ضوابط مربوط به نرخ‌های سود تسهیلات و انواع سپرده‌ها در شبکه بانکی، مقرر شد تا موارد تخلف در رعایت ضوابط مزبور مورد بررسی ویژه قرار گرفته و به قید فوریت، اعمال اقدامات انضباطی و انتظامی در دستور کار قرار گیرد.

نوشته های مشابه

به صورت کلی نرخ‌های بالا در اقتصاد کشور اصلاً مسئله خوبی نیست و طبیعی است که به اقتصاد کشور آسیب بزند، بانک مرکزی به بانک‌ها در خصوص نرخ‌های بالا هشدار داده است، این در حال است که انتشار اوراق با نرخ ۳۰ درصدی زیر نظر بانک مرکزی انجام شد و آسیب جدی به بازار بورس وارد کرد.

با رشد نرخ دلار به ۵۷ هزار تومان در بازار آزاد، بورس تغییراتی نداشته است و روند بازار روز چهارشنبه اصلاحی بود، برآوردها حاکی از این است که روز شنبه نیز به دلیل تداوم شرایط رکودی و قرار گیری بین دو تعطیلی در بازار خبر نباشد، البته برخی از سهم‌ها مانند ذوب آهن اصفهان به واسطه خبر افزایش سرمایه سنگین خود ممکن است مورد توجه قرار بگیرد.

پیش بینی یک روند تعادلی دو تا سه هزار واحدی را خواهیم داشت.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا