رمز ارز

7 برنامه استخراج بیت کوین با گوشی موبایل

دنیای استخراج ارزهای دیجیتال با توسعه نرم‌افزارهای مربوط به این حوزه مانند نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین با گوشی اندروید، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است. چه یک ماینر مبتدی یا یک ماینر با تجربه باشید، گزینه‌های نرم‌افزاری مختلف رایگان و پولی وجود دارند که به شما امکان استخراج ارز دیجیتال را به‌شکل مستقیم و با کمک دستگاه تلفن همراهتان می‌دهند. بااین‌حال، مهم است که با احتیاط به این فرآیند نزدیک شوید و اطمینان حاصل کنید که دانش و درک لازم را دارید. در این مقاله شما را با بهترین و محبوب‌ترین برنامه‌ استخراج ارز دیجیتال با تلفن همراه آشنا می‌کنیم.

همچنین به معرفی نرم‌افزارهای محبوب دیگری مانند  NiceHash، BeMine، SparkPool، QuickMiner و… اشاره خواهیم کرد. توجه به این نکته ضروری است که از استخراج ارز دیجیتال با یک تلفن همراه انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید و با درک خوب از فرایند استخراج به این فرآیند نزدیک شوید.

اهمیت بیت کوین و روش‌های استخراج آن

قبل از اینکه به استخراج کنندگان بیت کوین بپیوندید، اجازه دهید کمی در مورد اهمیت بیت کوین و روش‌های استخراج ارز دیجیتال بیت‌کوین صحبت کنیم. بیت‌کوین ارز دیجیتالی است که در سال‌های اخیر مورد توجه و محبوبیت زیادی قرار گرفته است. اهمیت این ارز ناشی از ماهیت غیر متمرکز آن و پتانسیلی است که برای متحول‌کردن خدمات مالی دارد. برخلاف ارزهای فیات که توسط مقامات دولتی صادر و کنترل می‌شوند، بیت کوین از طریق فرآیندی به نام استخراج تولید می‌شود.

استخراج بیت کوین که نقش مهمی در عملکرد شبکه بیت کوین ایفا می‌کند، شامل تامین امنیت شبکه و در نتیجه دریافت BTC به عنوان پاداش ماینینگ است. اهمیت مسئله استخراج بیت کوین در این است که به دلیل محدود بودن تعداد بیت کوین‌ها، هر ۴ سال یکبار شاهد فرایندی به نام هاوینگ هستیم. بعد از هاوینگ پاداش استخراج کنندگان این رمز ارز نصف می‌شود. این فرایند رشد بی‌وقفه قیمت BTC را تضمین می‌کند چرا که میزان عرضه کاهش یافته و تقاضا افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل است که همیشه قیمت بیت‌کوین‌ بعد‌ از هاوینگ رشد قابل توجهی را تجربه می‌کند.

روش‌های مختلفی برای استخراج ارز دیجیتال وجود دارد که استخراج کنندگان بیت کوین می‌توانند از آن استفاده کنند. هر کدام از این روش‌ها که در ادامه با مهم‌ترین آن‌ها آشنا خواهید شد، مزایا و چالش‌های خاص خود را دارند.

استخراج بیت کوین به روش ابری

استخراج بیت کوین در فضای ابری روشی است که در آن افراد یا سازمان‌ها سخت‌افزار مایندینگ را روی پلتفرمی که به‌طور خاص برای استخراج ارز دیجیتال طراحی شده است به جای خرید، اجاره می‌کنند. استخراج کنندگان بیت کوین در این روش از طریق یک قرارداد مدت‌دار و مشخص اجازه استخراج دارند و  ارزی که در این مدت  استخراج می‌کنند به‌صورت کامل به کیف پول ارز دیجیتال آن‌ها منتقل می‌شود. این روش پرطرفدار، فرآیند استخراج بیت کوین را برای همه ساده می‌کند بدون این‌که به هزینه‌های زیاد و دردسرهای خرید تجهیزات سخت‌افزاری نیازی داشته باشند.

استخراج بیت کوین باکمک CPU کامپیوتر

همان‌طور که پیداست استخراج کنندگان بیت کوین  در این روش برای استخراج ارز دیجیتال از پردازنده مرکزی کامپیوتر استفاده می‌کنند. هزینه‌های تعمیر و نگهداری کامپیوتر و کندبودن باعث شده است این روش امروزه طرفدار زیادی نداشته باشد.

استخراج بیت کوین با کمک کارت گرافیک GPU

این روش استخراج بیت کوین یکی از پرطرفدارترین روش‌هاست که به سخت‌افزاری شامل چند کارت گرافیک، پردازنده مرکزی، مادربورد، اسکلت ریگ و چندین فن خنک‌کننده احتیاج دارد. ویژگی خوب این روش که باعث شده در بین استخراج کنندگان بیت کوین محبوب شود، هزینه کم در کنار بازگشت سرمایه و کارامدی بسیارخوب است.

استخراج بیت کوین با کمک ماینر ASIC

روش بعدی استخراج دستگاه‌های مخصوص استخراج مانند ASIC است. جالب است بدانید که این روش عموما بیشترین بازده را در پی دارد؛ اما به دلیل دردسرها و چالش‌های استخراج به این روش طرفداران کمتری دارد.

استخراج بیت کوین با کمک نرم‌افزار

برنامه‌ استخراج ارز دیجیتال روش بعدی استخراج است که مزایای خاص خودش را دارد. قابلیت معرفی بهترین ارزها برای استخراج و برداشت سرمایه از قابلیت‌های خوب این روش هستند.

معرفی بهترین برنامه های استخراج بیت کوین

7 برنامه استخراج بیت کوین با گوشی موبایل

اگر تصمیم به استخراج بیت کوین با گوشی اندروید دارید یا دوست دارید برنامه های استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال را بشناسید این قسمت برای شماست. در ادامه به بررسی تعدادی از برنامه‌هایی که طرفدار زیادی دارند، می‌پردازیم.

نرم افزار استخراج ECOS

برای استخراج بیت کوین با گوشی اندروید ECOS بهترین انتخاب است. به‌علاوه، این نرم‌افزار برای استخراج ارز دیجیتال با آیفون و استخراج از نوع ابری هم یک گزینه بسیار خوب است. ECOS یک پلتفرم خوب برای سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال است که می‌توانید آن را به ماینر ASIC متصل کنید. این نرم‌افزار قابلیت تبادل ارز و تبدیل‌شدن به کیف پول دیجیتال را هم دارد. میزان برداشت حداقل با این نرم‌افزار ۰.۰۰۰۱ بیت کوین است.

نرم افزار استخراج ارز دیجیتال Cyrpto Tab

Cyrpto Tab یکی دیگر از برنامه‌های استخراج ارز دیجیتال ابری‌ست که برای گوشی‌های اندروید، آیفون، ویندوز و مک قابل استفاده است. این نرم‌افزار یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استخراج بیت کوین با گوشی اندروید است که حدود بیست میلیون کاربر دارد. از CyrptoTab می‌توانید در پلتفرم‌های مختلف به حالت مرورگر استفاده کنید.

نرم‌افزار استخراج NiceHash

یک نرم‌افزار بسیار پرطرفدار برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با گوشی‌های اندروید و آیفون و همچنین ویندوز، لینوکس و مک است که قابلیت‌های متعددی را به کاربران ارائه می‌دهد. همچنین برای استخراج ابری ارز دیجیتال یک انتخاب مناسب است. می‌توانید برای استخراج ارز دیجیتال با CPU و GPU از اتصال این نرم‌افزار استفاده کنید. این نرم‌افزار قابلیت تبدیل ارزها به یکدیگر، تبدیل‌شدن به کیف پول دیجیتال، قابلیت مدیریت هزینه و درآمد و امکان خرید ارز دیجیتال با استفاده از پول را به شما می‌دهد.

نرم افزار استخراج ارز BeMine

یکی از بهترین نرم‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال ابری با گوشی اندروید است. این نرم‌افزار قابلیت‌های متفاوتی مانند مدیریت استخراج ارز دیجیتال و امکان اتصال به برخی دستگاه‌های ماین اسیک را به کاربران می‌دهد. برای شروع کار با این نرم‌افزار تا سه روز امکان استفاده و استخراج رایگان برای شما امکان‌پذیر است.

نرم افزار استخراج Quick Miner

برای استخراج بیت کوین با گوشی اندروید یکی از گزینه‌ها نرم‌افزار Quick Miner است. البته این نرم‌افزار قابل استفاده روی آیفون و ویندوز هم هست. با این نرم‌افزار کاربرپسند و دارای محیط گرافیکی بسیار ساده و کاربردی امکان استخراج ارز دیجیتال رایگان روی موبایل را هم دارید. از این نرم‌افزار همچنین می‌توانید برای استخراج بیت کوین با GPU یا کارت گرافیک هم استفاده کنید.

نرم افزار استخراج ارز Miner Gate

این نرم‌افزار در بین استخراج کنندگان بیت کوین شناخته شده است و چیزی در حدود ۳ و نیم میلیون کاربر فعال دارد. درواقع، به‌عنوان یک نرم‌افزار استخراج ارز دیجیتال عالی و قابل استفاده برای گوشی‌های اندروید شناخته شده است. این نرم‌افزار استخراج ابری بیت کوین و ارزهای دیجیتال، پشتیبانی تمام‌وقت دارد و از همه مهم‌تر اینکه استفاده از آن رایگان است.

نرم‌افزار استخراج CoinMinerz

یک برنامه استخراج ارز دیجیتال که نسخه رایگان آن هم قابل استفاده و در دسترس است. از این نرم‌افزار ابری استخراج ارز دیجیتال  می‌توانید روی گوشی‌های آیفون و اندروید و روی ویندوز، مک و لینوکس به‌راحتی استفاده کنید. جالب است بدانید که این نرم‌افزار قابلیت اتصال به استخرهای استخراج رمز ارز را دارد و از الگوریتم‌های مختلف مانند X11، X16rv2، ZHash، SHA256 و… هم پشتیبانی می‌کند.

نرم‌افزار استخراج HashShiny

اگر به‌دنبال برنامه استخراج ارز دیجیتال هستید که بتوانید با استفاده از گوشی‌های اندروید و آیفون ارز دیجیتال استخراج کنید و امکان اتصال به استخرهای استخراج ارز دیجیتال و مدیریت این فرآیند را هم داشته باشید، HashShiny را انتخاب کنید.  این نرم‌افزار محبوب هم امکان اتصال به کارت گرافیک و ماینر اسیک را به شما می‌دهد و استفاده از آن بسیار ساده است.

نرم‌افزار استخراج ارز BitcoinMiner

از بهترین برنامه‌های استخراج ارز دیجیتال است که در بین استخراج کنندگان بیت کوین با موبایل بسیار پرطرفدار و محبوب است. ویژگی خوب این برنامه امکان استخراج ارزهای مختلف و محیط ساده و کاربرپسند آن است. اگر به‌دنبال برنامه های استخراج بیت کوین برای موبایل‌ها با نرم‌افزار اندروید و آیفون هستید، یکی از بهترین نرم‌افزارهای استخراج ابری موجود BitcoinMiner یک انتخاب عالی است.

نرم‌افزار استخراج OKKONG

یکی دیگر از نرم‌افزارهای بسیار خوب برای استخراج ارزهای دیجیتال با موبایل برای اندروید و آیفون، برنامه OKKONG است. این نرم‌افزار امکان استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک و دستگاه اسیک را به شما می‌دهد. امنیت و ایمنی این برنامه بسیار بالاست و استخراج با گوشی به‌کمک این برنامه رایگان است.

نرم افزار استخراج ارز F2POOL

آخرین نرم‌افزاری که در این قسمت به شما معرفی می‌کنیم، نرم‌افزار F2POOL است. نرم‌افزار استخراج ابری ارز دیجیتال برای گوشی‌های اندروید و آیفون با قابلیت اتصال به استخر استخراج ارز مناسب است. این نرم‌افزار هم امکان استخراج چندین ارز دیجیتال را به شما می‌دهد.

چه از گوشی اندروید استفاده می‌کنید و چه آیفون، می‌توانید نرم‌افزار مناسب و متناسب با نیازها و شرایط خود را پیدا کنید. از نرم‌افزار ECOS که قابلیت اتصال به دستگاه‌های Asic را ارائه می‌دهد و به‌عنوان کیف پول ارز دیجیتال عمل می‌کند تا نرم‌افزار CryptoTab  که به شما امکان استخراج ارزهای دیجیتال را در حین مرور اینترنت می‌دهد، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها برای انتخاب و سرمایه‌گذاری وجود دارد.

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا