هنری

بهرام پاییز از فریدون فروغی تقلید می‌کند؟

بهرام پاییز، خواننده باسابقه پاپ با حضور در برنامه شبکه ایرانی که از طریق شبکه یک سیما به روی آنتن می رود به دفاع از خود در برابر برخی از شائبه ها پرداخت.

به گزارش تجارت امروز؛ در ابتدا مجری این برنامه با بیان اینکه برخی پاییز را به کپی کاری از فرهاد مهراد متهم می کنند در حالیکه این دو خواننده همدوره بوده اند و کار خود را با هم آغاز کرده اند از این خواننده پاپ درخواست کرد خود به روشن گری بپردازد.

سپس بهرام پاییز اظهار کرد: راجع به سبک کاری من در خیلی جاها بحث شده است و البته کسانی که من را از سالیان دور می شناسند ، می دانند که من همیشه این سبک را اجرا می کردم .

وی بدون اشاره مستقیم به نام فریدون فروغی ادامه داد : یکی دیگر از خواننده های عزیزی که در همین سبک فعالیت می کرد و متاسفانه به رحمت خدا رفته است هم همین مساله را اذعان می کرد و می گفت بهرام دقیقا سبکش مانند ماست.

نوشته های مشابه

پاییز در ادامه افزود : خیلی از کارشناسان و اساتید صاحب نظر هم به این نتیجه رسیده اند اگر چه سبک خاص است ولی بهرام خودش است. ممنونم که کمکم کردند و این بحث را راه انداختند و در نهایت به نتیجه رسیدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا سال ها سکوت کرده بود و فعالیتی در عرصه موسیقی نداشت ، اظهار کرد: خواست خدا بود. در یک مقطعی شاید شرایط مانند حالا به نحوی نبود که فعالیت کنم. خدا را شکر شرایط ایجاد شد و حتما حکمتی بوده که فرصت فعالیت مجدد فراهم شد و از همه عزیزانی که به من محبت کردند تشکر می کنم.

این خواننده پاپ در پایان اضافه کرد : خدا را شکر الان مردم به تدریج من را می شناسند و می بینند و تشخیص می دهند که بهرام پاییز خودش است.

به گزارش موسیقی ۲۰۰۲ ، بهرام پاییز خواننده با سابقه پاپ است که گویا فعالیت های موسیقایی خود را از دهه ۵۰ خورشیدی آغاز کرده است. وی پس از سال ها سکوت در سال ۱۳۸۰ با آلبوم ” هوای گریه ” فعالیت مجدد خود در عرصه موسیقی پاپ را آغاز نمود. آلبوم مذکور اثری بود که در سال ۱۳۷۶ برای فریدون فروغی ساخته شده بود ولی در پی ممنوعیت کاری خواننده ، این مجموعه جهت اجرا به پاییز واگذار شد.

این خواننده پاپ سپس در سال ۱۳۹۰ آلبوم دوم خود با عنوان ” غم تنهایی ” را منتشر ساخت. این آلبوم که پس از چند سال رکود روانه بازار شد حاوی بازخوانی ۵ قطعه از آثار فریدون فروغی و یک اثر جدید با صدای پاییز بود.

بهرام پاییز از سال ۱۳۸۸ به عنوان خواننده رسمی مرکز موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما مشغول به کار شده است و تا کنون حدود ۳۰ قطعه را اجرا نموده است که به جرات می توان وی را موفق ترین خواننده پاپ صدا و سیما طی چهار سال اخیر معرفی کرد.

در واقع در طی سه سال اخیر بهرام پاییز و حامد زمانی موفق ترین خواننده های پاپ در زمینه ارائه آثار رسمی موسیقی به صورت تک قطعه بوده اند که علیرغم آنکه آثارشان در قالب آلبوم عرضه نشده است ولی با توفیق خوبی همراه بوده است.

پاییز همچنین طی این چند سال به عنوان خواننده در یک فیلم سینمایی و یک تله فیلم نیز حضور داشته است. شایسته است مرکز موسیقی و سرود صدا و سیما منتخبی از آثار پاییز را به صورت یک آلبوم موسیقی راهی بازار نماید چون اکثر آثار اجرا شده وی در سطح کیفی بسیار مطلوبی قرار دارند.

موسیقی ۲۰۰۲ یادآور می شود ، تازه ترین اثر بهرام پاییز در صدا و سیما بازخوانی قطعه ” یار دبستانی ” می باشد که با همراهی موزیک ویدئویی خوش ساخت به مناسبت دهه فجر اجرا و منتشر شده است.

انتهای مطلب

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا