مدیریت بازاریابی و فروش

عضویت میثم وزیریان در شورای سیاست‌گذاری کنفرانس بین‌المللی الگوهای نوین کسب و کار

عضویت مدیر بازاریابی شرکت فام در شورای سیاست‌گذاری کنفرانس بین‌المللی الگوهای نوین کسب و کار

پنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین‌المللی الگوهای نوین در مدیریت کسب و کار‌ در شرایط ناپایدار در تاریخ ۱۸ مرداد سال جاری به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود . بسیاری از چهر‌های شاخص عرصه‌ی مدیریت داخلی و خارجی در این گردهمایی بزرگ شرکت خواهند داشت و این همایش فرصت مناسبی جهت هم‌اندیشی و طرح راهکارها و یافته‌های جدید در عرصه‌ی مدیریت را در اختیار فعالان این حوزه قرار می‌دهد.

دکتر میثم وزیریان مدیر بازاریابی شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل(فام) یکی از اعضای شورای سیاست‌گذاری این همایش بزرگ خواهد بود. با توجه به حضور دکتر وزیریان به عنوان یکی از چهره‌های مدیریت بانکی کشور در جمع سیاست‌گذاران این رویداد بدون شک می‌توان به نقش حیاتی مدیریت و بازاریابی حوزه‌ی مالی به عنوان یکی از ارکان مدیریت کلان کشور پی‌برد.

دکتر وزیریان ضمن تدریس دانشگاهی و تألیف چندین جلد کتاب در زمینه‌ی مدیریت و بازایابی وهمچنین کارآفرین برتر کشور درسال ۹۸ و نیز دارای سابقه‌ی مدیریتی در زمینه‌های مختلفی هستند.

محققان و پژوهشگران حوزه مدیریت با اشتراک گذاری جدیدترین مقالات و یافته‌های تخصصی در کنفرانس بین المللی الگوهای نوین مدیریت کسب و کار  فرصت مغتنمی را برای بهبود کارآفرینی و ارتقای سطح مدیریت در کسب‌ و کارهای بومی فراهم می‌کنند.

عضویت میثم وزیریان در شورای سیاست‌گذاری کنفرانس بین‌المللی الگوهای نوین کسب و کار

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا