اجتماعی

قیمت قبر در بهشت زهرا بیش از ۱۱۵ میلیون تومان شد

آغاز پیش فروش قبر در بهشت زهرا شروع شد و بنرهایی در قبرستان نصب شده که به بازماندگان اطلاع میدهد که می توانند قبر پیش خرید کنند.

به گزارش تجارت امروز؛ بنر‌های در شهر مردگان نصب شده و به بازماندگان خبر می‌دهند اگر می‌خواهید می‌توانید در قبور ۱ تا ۲۵۸ قبور را پیش خرید کنید و برای این کار به باجه ۲ پذیرش عروجیان هر روز از ساعت ۸:۱۵ تا ۱۴:۱۵ مراجعه کنید.

قیمت پیش خرید قبر با داشتن متوفی متفاوت است/در فاز یک قیمت قبر ۱۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ۳ طبقه است

مراجعه کردم و دیدم خبر درست است و قیمت قبور در قطعات مختلف متفاوت است. در فاز یک قیمت قبر ۱۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ۳ طبقه است و فروش در صورتی است که متوفی داشته باشید و قبری هم وجود داشته باشد.

قیمت ۳ طبقه قبر در قطعات روز دفن ۱۰ میلیون تومان است/افزایش قیمت‌ها از اول فروردین اعمال شد

در قطعه ۲ هم قیمت حدود ۷۱ میلیون تومان است و در فاز سوم ۴۲ میلیون و قطعات جدید و یا روز دفن قیمت ۱۰ میلیون تومان است البته این قیمت‌ها برای ۳ طبقه است.

افزایش قیمت‌ها هر ساله از اردیبهشت اعمال می‌شود، اما امسال از ابتدای فروردین قیمت‌ها افزایش یافت.

۲ طبقه قبر در قطعه یک اگر متوفی داشته باشید ۱۰۰ میلیون تومان است/قیمت طبقه سوم هم به روز حساب می‌شود/برای احیای هر طبقه هم ۱۳ میلیون تومان هزینه دریافت می‌شود/فروش در قطعه ۲۲۸ بهشت زهرا با قیمت ۶۲ میلیون

در مورد پیش فروش در قطعه یک قیمت قبور۱۰۰ میلیون برای ۲ طبقه در صورتی که متوفی نداشته باشید و قیمت طبقه سوم هم به روز حساب می‌شود.

در فاز دوم هم فقط قطعه ۲۲۸ پیش فروش می‌شود و قیمت ۲ طبقه ۶۲ میلیون است و قیمت طبقه سوم هم به روز حساب می‌شود. برای احیای هر طبقه هم ۱۳ میلیون تومان هزینه دریافت می‌شود.

قیمت‌ها در بهشت زهرا بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران است/تعیین تکلیف گورستان جدید تهرانی‌ها
در خصوص دریافت اطلاعات درباره آخرین قیمت‌ها و همچنین پیش فروش قبور به سراغ یکی از مدیران شهری رفتیم و گفت: قیمت‌ها در بهشت زهرا بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران است.

وی در خصوص پیش فروش قبور هم گفت که شورای شهر درجریان است و در این زمینه هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

این مقام مسوول می‌گوید که برای ساخت گورستان جدید در تهران هم اقداماتی صورت گرفته و بزودی این موضوع تعیین تکلیف می‌شود.

درخواست‌های مردمی برای فروش پنج قبر یا تعدادی قبر در کنار یکدیگر وجود دارد/گورستانی در شرق و غرب تهران ساخته شود؛ مشاور گرفتیم

البته اخباری هم در خصوص فروش چند قبر در کنار هم به درخواست مردم شنیده شد که حسین نظری معاون شهرداری تهران در این باره می‌گوید: قبور خانوادگی از گذشته در بهشت زهرا وجود داشته، اما جدیدا درخواست‌های مردمی برای فروش پنج قبر یا تعدادی قبر در کنار یکدیگر وجود داشته که این قبور محصور نیستند و نخواهند بود و این موضوع بررسی می‌شود.

معاون شهردار تهران در خصوص ساخت گورستان جدید در تهران گفت: باید جانمایی در این زمینه صورت گیرد و گورستانی در شرق و غرب تهران ساخته شود البته قرار است مشاور گرفته شود تا این کار به درستی انجام شود.

گورستان جدید برای تهرانی‌ها در سال جاری/مدیر عامل بهشت زهرا خبر از افتتاح آرامستان جدید برای تهرانی ها داده بود.

ظرفیت بهشت زهرا هم در حال پر شدن است. باید تمرکز زدایی از بهشت زهرا برداشته و در نقاط دیگر شهر گورستان ساخته شود. البته برخی مسوولان شهری اعلام کردند که بزودی در تهران گورستانی ساخته می‌شود و در آذر سال گذشته مدیر عامل بهشت زهرا خبر از افتتاح آرامستان جدید برای تهرانی داده بود.

انتهای مطلب

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا