صنعت غذایی

مرغ گران شد/ قیمت گوشت قرمز، مرغ و دام زنده؛ 15 اسفند 1402

قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ امروز 15 اسفند 1402 روند صعودی را در پیش گرفته است و ارزش هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,089 تومان بود که نسبت به روز گذشته افزایش 9 تومانی را تجربه کرده است.

به گزارش تجارت امروز؛ بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند در حالی فعالیت خود را از سر گرفته است که قیمت مرغ در مقایسه با روزهای گذشته روندی افزایشی در پیش گرفت.

قیمت مرغ زنده در بازار

قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ امروز روند صعودی را در پیش گرفته است و ارزش هر کیلو مرغ زنده در بازار ۵۶,۰۸۹ تومان بود که نسبت به روز گذشته افزایش ۹ تومانی را تجربه کرده است.

عرضه و تقاضای گوشت قرمز فعلاً همپوشانی دارد و در حال حاضر تولید داخل، پاسخگوی نیاز موجود بازار است. ولی از سال آینده در صورتی که حمایتی از تولید صورت نگیرد، احتمال کمبود در پاییز و زمستان و افزایش قیمت‌ها وجود دارد.

قیمت مرغ کشتار امروز

همچنین هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته ثبات را در پیش گرفت و ۷۸,۹۸۷ تومان خرید و فروش شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز قیمت دام زنده کیلویی ۲۶۰ هزار تومان است؛ همچنین قیمت هر کیلو دام در کشتارگاه هم ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت گوشت منجمد امروز

همچنین هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان نرخ گذاری و فروخته شده است.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا