گردشگری

گرامیداشت سالگرد تاسیس پیوان در هتل اسپیناس پالاس

شرکت آرمان تجارت آرون (پیوان) بعد از سال‌ها فعالیت در حوزه تامین و توزیع مقاطع و ورق‌های فولادی و همچنین انواع تخته‌های نراد، روز چهارشنبه ۳۰ شهریور با حضور تعدادی از کارشناسان، متخصصان و مشتریان سالگرد تاسیس خود را گرامی می‌دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شرکت آرمان تجارت آرون(پیوان)؛ در طول نیم قرن تلاش آنچه که به عنوان افق‌های آینده پیش روی پیوان قرار دارد، تکمیل تمامی زنجیره‌های تامین و توزیع محصولات فولادی و تخته‌های نراد متناسب با علم و نوآوری در این صنعت است. کارشناسان پیوان بر این باور هستند که مهمترین دلیل ماندگاری و پایداری این شرکت اعتماد و ارتباط موثر با مشتریان است و در شرایط کنونی بعد از کسب تجربیاتی ارزشمند توانسته خانواده‌ای به وسعت ایران را در مجموعه مشتریان خود داشته باشد.

گفتنی است؛ ارتباط خوب و موثر مبتنی بر اصل صداقت و قرارگرفتن مشتریان در کانون اصلی فعالیت‌های شرکت، تلاش برای برآورده ساختن کامل نیازهای آن‌ها در بخش محصول، شناسایی دقیق خواسته‌ها و انتظارات مشتریان در هنگام ثبت سفارش، خرید و نهایتا همراهی صمیمانه از مقطع ثبت سفارش تا زمان تحویل محصول از نکات کلیدی و محوری شرکت آرمان تجارت آرون جهت ایجاد رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان است.

لازم به ذکر است؛ مراسم سالگرد به میزبانی شرکت آرمان تجارت آرون(پیوان) در هتل اسپیناس پالاس برگزار می‌شود.

منبع: pivan.co

گرامیداشت سالگرد تاسیس پیوان در هتل اسپیناس پالاس گرامیداشت سالگرد تاسیس پیوان در هتل اسپیناس پالاس

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا