حوادث

قتل فجیع زن جوان اهوازی به دست بستگانش!

قاتلان زن اهوازی دستیگر شدند و به همه چیز اعتراف کردند. جزئیات ماجرا به شرح زیر است.

به گزارش تجارت امروز؛ رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری قاتل و همدستش و برملاشدن راز جنایت هولناک زن جوان در شهرستان اهواز خبر داد.

سرهنگ سیروس دریکوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی طرح شکایت در خصوص فقدان مونثه‌ای در شهرستان اهواز و ارجاع آن به پلیس آگاهی استان، موضوع حکایت از ناپدید شدن نامبرده طی یک ماه گذشته داشت و اطلاعی از سرنوشت وی در دست نبود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با پیگیری موضوع کارآگاهان پلیس آگاهی، تحقیقات جنایی خود را آغاز و با بهره‌گیری از بانک‌های اطلاعاتی و بررسی اجساد مجهول‌الهویه، مثمر ثمر نبوده و در نهایت با بررسی و تحقیقات مجدد از خانواده فقدانی و اقدامات فنی به‌عمل‌آمده، آخرین مسیرهای تردد و ارتباطات مونثه بازیابی شد که در جمع‌بندی دلایل حاصله در خلال رسیدگی، ۲ نفر از بستگان فرد فقدانی به عنوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان با اشاره به این که پس از هماهنگی با مقام قضایی هر ۲ مظنون شناسایی‌شده بازداشت شدند و با بررسی ادله موجود لب به اقرار گشوده و پرده از جنایت هولناک خود برداشته و اعتراف کردند که حدود یک ماه پیش به دلیل اختلاف خانوادگی، متوفی را در منزلی واقع در یکی از محله‌های اهواز خفه کردند و به قتل رساندند و جسد وی را در همان محل خاک کرده و سپس به دلیل بیم از شناسایی جسد را به جاده حمیدیه منتقل و مخفی کرده‌اند.

دریکوند در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اظهارات متهمان، جسد در محل حادثه کشف شد و پس از سیر مراحل به پزشکی قانونی منتقل و متهمان نیز جهت تحقیقات بیشتر تحت نظر این پلیس قرار گرفتند.

انتهای مطلب/م.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا