خواندنی

معرفی 4 روش اصولی برای پاک کردن آرایش صورت

پاک کردن آرایش صورت، جز کارهای روزانه ای است که خانم ها انجام می دهند. پاک کننده ها به طور گسترده ای برای از بین بردن ناخالصی ها، گرد و غبار، کثیفی و آلودگی از روی پوست استفاده می شوند.

به گزارش تجارت امروز؛ برای پاک کردن آرایش صورت، روش های مختلفی وجود دارد. شما با توجه به به نوع پوست خود می توانید، از انواه روش ها برای پاک کردن آرایش صورت خود استفاده کنید.

معرفی ۴ روش اصولی برای پاک کردن آرایش صورت

برای پاک کردن آرایش صورت، شما می توانید از انواع شوینده های بهداشتی استفاده کنید. اما اینکه کدام روش برای پوست خوب است و آسیبی به شما نمی زند، مهم است و ما سعی داریم بهترین روش برای پاک کردن آرایش صورت را در اختیار شما بگذاریم.

استفاده از پاک کننده بالم

بالم پاک کننده: بالم پاک کننده یک پاک کننده آرایش صورت مبتنی بر روغن است که با حل کردن آرایش های سنگین بدون خیساندن چربی طبیعی پوست عمل می کند. حاوی روغن ها و نرم کننده ها، بالم های پاک کننده آرایش کامل صورت را پاک می کند و فرمول های آرایش ضد آب مانند ریمل ضد آب. بالم پاک کننده برای پوست های خشک مناسب است.

نحوه استفاده از  پاک کننده بالم

  • مقدار لازم از بالم پاک کننده را بردارید و روی صورت خشک خود بمالید.
  • به آرامی ماساژ دهید تا کف شیری ایجاد شود.
  • آرایش را با یک پد پنبه ای یا پارچه نرم پاک کنید.
  • صورت خود را با آب ولرم بشویید تا باقیمانده محصول از روی صورت پاک شود.

استفاده از دستمال مرطوب

پاک کردن آرایش صورت

دستمال مرطوب صورت: دستمال مرطوب صورت یا آرایش، حوله های اشباع شده ای هستند که به از بین بردن ناخالصی ها، تجمعات روزانه، چربی و آرایش صورت شما کمک می کنند. این دستمال مرطوب های صورت که با مواد پاک کننده صورت و پاک کننده آرایش آغشته شده اند، به طور موثری برای آرایش سبک عمل می کنند و از جمله روش ای راحت برای پاک کردن آرایش صورت است.

نحوه استفاده از دستمال مرطوب صورت

  • دستمال مرطوب صورت را (به تعداد دفعات مورد نیاز) از بسته بردارید و به آرامی روی پوست خود بمالید.
  • از وسط صورت خود شروع کنید و به آرامی به سمت بیرون حرکت کنید.
  • خط مو و خط فک را هدف قرار دهید تا از باقی مانده آرایش خلاص شوید.

پاک کردن آرایش صورت با میسلار واتر

پاک کردن آرایش صورت

از جمله روش های پا کردن آرایش صورت، استفاده از میسلار واتر است. پاک کننده میسلار یکی از بهترین راه ها برای پاک کردن آرایش است، زیرا حاوی فرمول ترکیبی آب تصفیه شده و مولکول های روغن آبرسان و پاک کننده برای تمیز کردن صورت شما است.

فرمولاسیون بدون شستشو گرد و غبار، کثیفی و آلودگی را بدون خشک کردن پوست شما از بین می برد. میسلار واتر مغذی را انتخاب کنید زیرا یکی از بهترین پاک کننده های آرایش را برای انواع پوست می سازد.

چگونه از میسلار واتر استفاده کنیم؟

  • یک پد پنبه ای بردارید و آن را با آب پاک کننده میسلار آغشته کنید و سپس آن را روی صورت خود بکشید.
  • برای پاک کردن آرایش چشم و لب، پد پنبه ای آغشته به آب میسلار را به مدت ۱۰ تا ۱۵ ثانیه روی چشم ها و لب های خود فشار دهید.
  • با آب نشویید و به مراحل بعدی روتین مراقبت از پوست بروید.

پاک کردن آرایش صورت با روغن پاک کننده

کسانی که پوست خشک و حساس دارند، نمی توانند از هر محصولی برای پاک کردن صورت خود استفاده کنند. آن ها باید برای پاک کردن آرایش صورت خود از روغن های مخصوص  استفاده کنند تا به پوست آن ها آسیب کمتری وارد شود.

چگونه به طور موثر آرایش را پاک کنیم

پاک نکردن آرایش صوررت موجب مشکلات پوستی زیادی از جمله کک می شود. مشکل به اینجا ختم نمی شود پاک نکردن آرایش چشم می تواند باعث عفونت چشم و سوزش چشم شود.

از این رو، شما باید راه های درستی برای استخراج آخرین ذره آرایش از پوست خود بدانید. ب

از بخار صورت لذت ببرید

بعد از یک روز پر هیجان، انجام یک جلسه حرارت بخار برای پاک کردن آرایش ممکن است خسته کننده به نظر برسد. اما به ما اعتماد کنید، این روند به پاک کردن موفقیت آمیز آرایش کمک می کند. یک کاسه پر از آب داغ بردارید و صورت خود را به مدت ۱ تا ۲ دقیقه روی کاسه نگه دارید.

این یکی از بهترین راه ها برای پاک کردن آرایش است زیرا این فرآیند ذرات آرایش را از پوست جدا می کند و به پاک کننده ها اجازه می دهد تا به عمق پوست برسند. هفته ای دو یا سه بار در یک جلسه گرمای بخار قرار بگیرید و روغن های ضروری را به آن اضافه کنید تا مقداری مانند آبگرم را در خانه داشته باشید.

از پاک کننده ها استفاده کنید و به آرامی پوست خود را مالش دهید

از پاک کننده ها استفاده کنید و به آرامی محصول را ماساژ دهید. ۱۰-۱۵ ثانیه صبر کنید و سپس با یک پارچه نخی مرطوب پاک کنید تا در نهایت آن را با آب بشویید (استفاده از یک پارچه نخی به شما این امکان را می دهد که ببینید چه مقدار آرایش و مواد زائد از پوست شما پاک شده است).

میسلار واتر را با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید

کسانی که دوست دارند صورت خود را مضاعف تمیز کنند، می توانند پس از دریافت گرمای بخار، مستقیماً به آب میسلار بروند.

روی لبه های پلک تمرکز کنید

ناگفته نماند که از بین بردن ریمل سرسخت، خط چشم، کژال یا رژ لب سخت ترین کار است. اینطور نیست؟ با این حال، ما برای این نیز راه حلی داریم. اگر نمی‌دانید چگونه آرایش را از روی چشم‌ها و لب‌ها پاک کنید، از پاک‌کننده آرایش لب و چشم استفاده کنید زیرا یکی از بهترین پاک‌کننده‌های آرایش برای آرایش لب و چشم است.

از دستمال مرطوب نوزاد خودداری کنید

اگر می خواهید بدانید که چگونه آرایش را به طور موثر پاک کنید، از استفاده از دستمال مرطوب کودک خودداری کنید زیرا این محصولات حاوی مواد یا فرمولاسیون مورد نیاز برای از بین بردن آرایش از روی صورت نیستند.

همچنین، به طور کامل به دستمال های پاک کننده آرایش اعتماد نکنید، زیرا این دستمال ها به سختی می توانند آرایش پایه یا زیرسازی سبک را پاک کنند و نمی توانند صورت را عمیقاً پاک کنند.

انتهای مطلب/آ.ع

امتیاز بدهید

تلگرام تجارت امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا